Bitcoin İçin 3 Önemli Tahmin Çıktı: İşte Beklenenler!

Bitcoin İçin 3 Önemli Tahmin Çıktı: İşte Beklenenler!

Dünyanın en büyük kripto para birimi Bitcoin (BTC), güçlü satış baskısıyla karşı karşıya kalmaya devam ediyor. Bir süredir 28.500-31.500 dolar aralığında dalgalanıyor. 3 uzman kripto para analistinden, önümüzdeki günlerde kritik olabilecek teknik seviyeleri alalım.

Credible, BTC fiyatını 100 bin dolara ulaştıracak bir dalga modelinden bahsediyor

Credible lakaplı Twitter analisti, 333.100 Twitter takipçisine, Bitcoin’in son on yılda bir makro boğa piyasasında olduğunu ve 2014 ve 2018 ayı piyasalarının düzeltici dönemler olarak hizmet ettiğini söylüyor. Credible’ın grafiğine bakıldığında analist, Bitcoin’in 2019’un başlarında başlayan büyük bir beşinci dalganın ortasında olduğunu öne sürüyor. Tesadüfen, Bitcoin şu anda BTC’yi tüm zamanların en yüksek 100.000 doların üzerine çıkarabilecek beşinci alt dalgada.

Nicholas Merten, Bitcoin’in herkesi şaşırtmak üzere olduğunu söylüyor

Diğer yandan, yakın tarihli analizlerinde Nicholas Merten, Bitcoin’in herkesi şaşırtmak üzere olduğunu söyledi. 516.000 YouTube abonesine Merten, BTC için fiyat hareketi acımasız görünmeye devam ederken, bir indikatörün düşüş eğiliminin geride kaldığını gösterdiğini söylüyor. Analiste göre Bitcoin grafiğindeki hacimlerin büyük artışı, trend dönüşlerini doğrulamak için tarihsel olarak güvenilir indikatörler olabilir.

Analist, aşağıdaki grafikte, hem Mart 2020’de hem de Mayıs 2021‘de hacim artışlarının fiyat düzeltmelerinin dibiyle aynı zamana denk geldiğine dikkat çekiyor.

Bu arada, Merten, Terra ekosisteminin çöküşünün ve ardından piyasadaki dalgalanmaların ardından basılan büyük bir hacim artışı ile Bitcoin’in beklenmedik bir ralli için hazırlandığını söylüyor.

Bu içerik @orhan kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.