Bitcoin, ETH ve XRP: Hafta İçinde Bu Seviyeler Bekleniyor!

Bitcoin, ETH ve XRP: Hafta İçinde Bu Seviyeler Bekleniyor!

Bitcoin fiyatı, son üç ayda iki kez test edilen önemli bir destek seviyesi etrafında dengeleniyor. Analist Akash Girimath’a göre satın alma baskısının yeniden canlanması, BTC, ETH ve XRP fiyatını daha yukarı itebilir.

Bitcoin (BTC) dalgalanmaya hazırlanıyor

BTC fiyatı son üç aydır paralel bir kanalda yükselerek işlem görüyor. Ancak mevcut yeniden test, 200 SMA’ya yavaşça nüfuz ederek alıcıların azaldığını gösteriyor. Daha önce işlediğimiz üzere, üç günlük grafikte yükselen bir mum çubuğu alıcıların aktif kaldığını gösterir. BTC’nin hala 200 üç günlük SMA’yı aşması ve 42.153 ila 43.981 dolar arasında değişen günlük tedarik bölgesine ulaşması gerekiyor. Artışın arz bölgesi çevresinde sınırlı olması ve %9’luk bir artışa işaret etmesi bekleniyor.

Yükselen paralel kanal ve yükseliş tezi mantıklı olsa da, analiste göre 34,752 doların altında bir günlük mum kapanışı, yükseliş tezini tamamen geçersiz kılabilir.

Ethereum (ETH) fiyat analizi

Ethereum fiyatı, uzun süredir devam eden destek kümesini kırdı ve 2.800 dolardan 3.000 dolara çıkarak satış baskısında kısa vadeli bir artış olduğunu gösterdi. Alt trend çizgisinden son dönüşü cesaret verici, ancak uzatmak için 2,908 ve 3,061 doları aşması. Analiste göre ETH daha sonra 2022’de en fazla ETH hacminin işlem gördüğü 3.129 dolara ulaşabilir. Bu, mevcut 2.855 doolar seviyesinden %21’lik bir artış olan 3.472 dolarda 200 günlük SMA’ya bir yükseliş başlatacak.

Daha düşük bir tabana neden olarak yükseliş tezini geçersiz kılmak, ETH’yi haftalık destek seviyesinin 2.541 doların altına çeken negatif momentumla tetiklenebilir. Bu gelişme, analiste göre psikolojik olarak 2.000 dolar seviyesine düşmesine neden olabilir.

Bu içerik @orhan kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.