Bitcoin, DOGE ve Bu 8 Altcoin İçin Al-Sat Seviyeleri Geldi!

Bitcoin, DOGE ve Bu 8 Altcoin İçin Al-Sat Seviyeleri Geldi!

Yatırımcılar, Bitcoin’in 30.000 ila 35.000 dolar aralığında bir rahatlama rallisi düzenleyebileceğinden umutlu, ancak dirençte satış yapmak BTC, DOGE, ADA ve piyasa genelini hala güçlü bir ayı trendinde tutabilir.

DOGE, ADA ve ETH son ayların en düşük seviyelerine ulaştı

Bitcoin (BTC), 12 Mayıs’ta gerçekleşen 24.000 dolara düşüşün ardından keskin bir şekilde toparlandı ve bazı boğaların sürüye karşı çıktığını ve düşüşü satın aldığını öne gösterdi. On-chain analitik platformu CryptoQuant’a göre, döviz bakiyeleri 11 ve 12 Mayıs’ta 24.335 Bitcoin’den fazla düştü ve boğaların dip avına başlamış olduğunu gösteriyor olabilir.

Bununla birlikte, makro yatırımcı Raoul Pal bir dip seviyelerin bulunduğundan emin değil. Yakın tarihli bir röportajda Pal, hisse senedi piyasaları bir kapitülasyon aşamasına tanık olursa, kripto piyasalarının da bir dip oluşturmadan önce ek düşüş yaşama olasılığının yüksek olduğunu söyledi. Fed’in faiz artırımlarını durdurmasının ardından mevcut ayı aşamasının sona ermesini bekliyor.

Ayı piyasaları, long pozisyonları hafifletmek veya short pozisyonları başlatmak için kullanılan keskin yardım rallileriyle tanınır. Fiyat sonunda aşağı döner ve yeni bir dip yapar. Dipler sadece arka görüşte onaylanır. Bu nedenle, yatırımcılar bir ayı piyasası sırasında her şeyi bir araya getirmek yerine aşamalar halinde birikim yapmayı düşünebilirler. Yatırımcılar şu anda, direnç olarak hareket edebilecek hangi önemli genel gider seviyelerini bilmek istiyor. Cevaplamak için analist Rakesh Upadhyay’ın güncel teknik analizleriyle devam edelim…

Haftalık altcoin fiyat analizleri

Bitcoin (BTC)

Bitcoin, 12 Mayıs’ta 26.700 dolardan sekti ve bir mum deseni oluşturdu. Analiste göre satış baskısının düşebileceğini gösteriyor. İyileşme 13 Mayıs’ta hız kazandı ve boğalar fiyatı psikolojik seviyenin üzerine 30.000 dolardan yukarı itti.

Bu içerik @ekonomix kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.