Bitcoin, DOGE, ADA ve Bu 7 Altcoin İçin Al-Sat Seviyeleri Çıktı!

Bitcoin, DOGE, ADA ve Bu 7 Altcoin İçin Al-Sat Seviyeleri Çıktı!

Bitcoin ve seçili altcoin’ler bir rahatlama rallisi girişiminde bulundu. Ancak Rakesh Upadhyay, çoğu kırılmanın 20 günlük hareketli ortalamanın oldukça altında kapatıldığını belirtiyor. Bitcoin ve büyük altcoin’lerdeki toparlanma yakın vadede devam edebilir mi? Öğrenmek için analisti en büyük 10 kripto para biriminin grafiklerini inceliyor. Biz de Rakesh Upadhyay’ın analizlerini okuyucularımız için hazırladık.

Kripto piyasasına genel bir bakış

Kriptoks.com’dan takip ettiğiniz üzere kripto piyasaları son birkaç aydır güçlü bir düşüş evresindeydi. Ancak JPMorgan Chase analistleri bunun değişmesini bekliyor. Ayrıca, mevcut seviyelerden önemli bir artış öngörüyorlar. Analistler, yükseliş görünümleri için toplam kripto piyasasındaki tüm stablecoin’lerin artan payını gösteriyor.

Bu arada mevcut düşüşten etkilenmeyen bireysel traderlar, portföylerine Bitcoin ekliyor. Bitcoin tutan cüzdan adreslerinin sayısı 13.091 artarak 865.254 ile rekor seviyeye ulaştı. Benzer şekilde, Glassnode verilerine göre, yaklaşık 0,1 BTC tutan adreslerin sayısı da son 10 gün içinde keskin bir artışa tanık oldu.

Bitcoin’in 18 Haziran düşüşündeki keskin toparlanması, daha düşük seviyelerde güçlü satın alma olduğunu gösteriyor. Whalemap’e göre bu, kısa vadeli destek görevi görebilecek yeni bir ‘balina seviyesi’ oluşumuna yol açtı. Şimdi analiz zamanı…

Bitcoin, ETH, BNB, ADA ve XRP analizi

Lider kripto Bitcoin (BTC)

BTC, 18 Haziran’da 20.000 doların altına düştü. Ancak 19 Haziran’da eşit derecede keskin bir toparlanma göstererek daha düşük seviyelerde agresif alımlara işaret etti. Boğalar fiyatı 20.000 doların üzerinde tutarsa, duyarlılığı iyileştirmeleri muhtemel. Yoksa daha fazla alıcı çekmeleri olası.

Bu içerik @heisenberg kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.