Bitcoin’de Şaşırtıcı Balina Aktivitesi! Neler Olacak?

Bitcoin’de Şaşırtıcı Balina Aktivitesi! Neler Olacak?

Bitcoin balinaları genellikle aktiviteleriyle kripto piyasasının trendini belirler, tepeleri ve dipleri işaretler. Santiment’in verilerine göre, yatırımcılar sınıfı şu anda tam da bunu yapıyor olabilir.

Bitcoin balinaları olası bir fiyat eğiliminin tersine döndüğünü gösteriyor

Kripto piyasası davranış analiz platformu Santiment, şu anda Bitcoin’in istikrarlı bir büyük hacimli işlem arzı gördüğünü kaydetti. Pazartesiden cumaya kadar Bitcoin balinaları tarafından değeri 1 milyon doları aşan yaklaşık 4000 işlem gerçekleştiriliyor. Santiment, hafta sonları işlem sayısı biraz yavaşlarken, trendin, Bitcoin’i bu ayki fiyat düşüşünden geri getirecek bir fiyat sıçraması olabileceğinden bahsediyor.

Kriptoks.com olarak verilerini yakından takip ettiğimiz Santiment’in paylaştığı grafik de argümanı destekliyor. Grafik, ocak ayında bir Bitcoin balina işlemi artışının fiyatın dibe vurduğunu gösteriyor. Benzer şekilde, başka bir balina işlemi artışı, mart ayında yerel fiyatın zirvesini işaret ediyor. Sonuç olarak veriler, artan balina aktivitesi piyasa için oldukça yükseliş eğilimi olduğunu gösteriyor. Bu arada, zincir verilerinden bazı balinalarının fiyattan bağımsız olarak sürekli olarak BTC satın aldığı da gözlemlendi.

🐳 #Bitcoin is seeing a continued steady supply of ~4,000 whale transactions exceeding $1M+ Monday through Friday, with mild slowdowns on weekends. Large increases are what we are looking out for to foreshadow a price bounce after April's retrace. 👀 https://t.co/GVhqxEWqf1 pic.twitter.com/uLQxu1C3RK

— Santiment (@santimentfeed) April 13, 2022

Bu içerik @ekonomix kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.