Bitcoin’de Kritik Seviyeleri Bilen Analist: Önce 20.000 Sonra…

Bitcoin’de Kritik Seviyeleri Bilen Analist: Önce 20.000 Sonra…

Bitcoin (BTC)’in 2019 ortalarında 6.400 dolara düşeceğini doğru öngören bir uzmana göre, lider kripto para biriminin 135.000 dolara yükselmesi artık mümkün. İşte nasıl olacağı…

Kripto çöküşünü bilen analist, Bitcoin için 135 bin dolara işaret ediyor

Bir fikre dayanarak, analist Dave the Wave’ye göre, Bitcoin bir yıl içinde mevcut fiyat seviyelerinin %229 üzerinde yükselebilir. Dave the Wave, düz, uzun vadeli trend çizgileri çizerek her Bitcoin boğa döngüsünün dibini, zirvesini ve ayı piyasası dibini belirliyor.

Bu hipoteze dayanarak BTC, 2023’ün başında veya sonunda 135.000 dolarlık bir değere ulaşabilir. Analist, yakın gelecekte yeni yerel diplerin etiketlenme olasılığını göz ardı etmiyor. Dave the Wave’e göre, Bitcoin bir çöküşten kurtulamazsa, 20.000 dolar seviyesinde bir logaritmik büyüme eğrisi (LGC) bulunabilir. Analist şöyle devam ediyor:

Bu senaryonun gerçekleşmesi durumunda, LGC’nin destek tabanı sağlam olacak ve yarış yeniden başlayacaktı.

Dave the Wave teknik analizlerini güncelliyor

Uzman, uzun vadeli Bitcoin destekçileri için hareketli ortalama yakınsama sapması (MACD) gibi kritik indikatörleri sıfırlamak için daha düşük bir teslimiyet öneriyor. Analiste göre, trendleri ve momentumu ölçen MACD’nin üç ana zaman çerçevesi de yakın gelecekte ek kısa vadeli negatiflere işaret etmeye devam ediyor.

Bu içerik @heisenberg kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.