Bitcoin’de Kritik Saatler Başladı: İşte Beklentiler ve Seviyeler!

Bitcoin’de Kritik Saatler Başladı: İşte Beklentiler ve Seviyeler!

Makro piyasalar için karanlık bir hafta belirirken, hafta sonu kripto tradeları için biraz soluklanma sağladı. Kripto analisti William Suberg’e göre, haftalık kapanış umutları arka arkaya dördüncü bir aylık kırmızı mumdan kaçınmaya bağlı olduğundan, Bitcoin (BTC) 27 Şubat’ta 40.000 dolar düşüşle karşılaştı.

Bitcoin (BTC)’nin seriyi kırmak için az zamanı var

Analist, BTC’nin Pazar günü 30.000-40.000 dolarlık koridordan çıkmak için birkaç girişimde bulunduğunu ve bunların hepsinin reddedilmeyle sonuçlandığını belirtiyor. Analiste göre, Bitcoin hafta sonu boyunca genel olarak yüksek kaldı ve jeopolitik ve medya manşetlerinde bir haftalık oynaklığın ardından traderlerı biraz rahatlattı.

Analist, şimdi, 38.500 doların, Bitcoin için haftayı ve ayı kapatması için izlenecek seviye olduğunu ve bunu yapmaması durumunda, dördüncü düz aylık kırmızı mum anlamına geleceğini ifade ediyor. Bir diğer kripto analisti Matthew Hyland, şu seviyelere dikkat çekiyor:

Bitcoin’in bu seriyi kırmak ve 4 adet düz kırmızı aylık mumdan kaçınmak için 38,5 bin doların üzerinde kapanması için 36 saatten az zamanı var.

#Bitcoin has less than 36 hours to close above $38.5k in order to break the streak and avoid having 4 straight red monthly candles 🚨 https://t.co/PX45GlOLrZ

Bu içerik @finansman kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.