Bitcoin’de Kritik Saatler Başladı: Analistler Ne Bekliyor?

Bitcoin’de Kritik Saatler Başladı: Analistler Ne Bekliyor?

Cuma günkü geç dalgalanma geniş ölçüde tutuldu ve Bitcoin Cumartesi günü Bitstamp’ta 42.400 dolarlık bir fiyatı görerek, Mart ayının başından itibaren en yüksek seviyeye ulaştı. Şimdi, haftalık grafik, Bitcoin’in Şubat ayının başından bu yana en iyi haftalık kapanışını sunmaya hazır göründüğünü gösteriyor. Analistlerin fiyat tahminlerini Kriptoks.com okuyucuları için derledik.

Popüler analistlerin Bitcoin tahminleri

Analist Lyn Alden, geçen haftanın sonunda, “Bu her an değişebilir, ancak açıkçası Bitcoin fiyat grafiği şu anda bir süredir olduğundan daha iyi görünüyor” dedi.

Popüler kripto traderı ve analisti Pentoshi ise, potansiyel bir artışın muhtemelen uzun sürmeyeceği ve nihayetinde yeni düşük seviyelerin habercisi olacağı konusunda uyarıda bulunarak, BTC fiyat hareketinde meydana gelen gerçek bir değişim konusunda uyarıda bulundu.

Bu arada Twitter’da Credible Crypto takma adını kullanan kripto analisti, piyasayı belirli bir fiyatta tutan günlük talebe dayalı olarak Bitcoin için iki olası yörünge sundu. İlk seçenek, 42.500 dolarlık bir kırılmayı ve ardından 45.000 dolarlık bir seviyeyi içerirken, düşüş eğilimindeki ikinci seçenek ise 32.000 dolar – 29.000 dolarlık bir alt hedef sunuyor.

An update to this idea- daily demand held and if we are seeing Option 1 play out- the triangle structure may now actually already be complete. If this is the case, it will become VERY clear in the next couple days. Starting with a break of 42.5k and 45k shortly after. $BTC https://t.co/iSDcDUhpaY pic.twitter.com/RUqs0tzsMI

Bu içerik @orhan kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.