Bitcoin’de Kritik Anlar: 3 Analist, Bu Seviyeleri Bekliyor!

Bitcoin’de Kritik Anlar: 3 Analist, Bu Seviyeleri Bekliyor!

Kriptoks.com olarak bildirdiğimiz üzere, geleneksel piyasaların kayıplarını telafi etmesiyle birlikte, daha yüksek seviyelerin geri alınması talebi haftayı sonlandırıyor. Analistlere göre Bitcoin (BTC), günlük önemli artışların boğaların güvenini artırmasının ardından 25 Şubat’ta Wall Street açılışında 40.000 doları oyunda tutuyor.

“Balinalar BTC’yi 40.000 dolara doğru fiyatlamanın başında”       

TradingView’den elde edilen veriler, BTC’nin 25 Şubat’ta alım satımın başlangıcında 39.000 dolar işaretini çevrelediğini gösterdi, jeopolitik kargaşa yeni bir büyük satışa neden olmadı. Rusya-Ukrayna ihtilafından gelen sinyaller, Ukrayna cumhurbaşkanı Volodymyr Zelensky’nin düşmanlıkları sona erdirmek için müzakereleri gündeme getirme olasılığı ile ek bir destek sağladı.

Bu haftaki 34.300 dolar ile iyimserlik, 40.000 dolar dirençli bir rövanşta yavaş yavaş artıyor. Material Indicators izleme kaynağı, hem küçük hem de büyük yatırımcılardan yeni bir satın alma akışını gösteren bir çizelgeye dikkat çekiyor:

Tarihsel olarak, bu sınıf Bitcoin fiyatıyla en doğrudan korelasyona sahipti. BTC boğaları 41,5 bin doları geçebilirse, 45 bin dolar oldukça hızlı bir şekilde odaklanabilir.

Bu arada popüler trader ve analist Pentoshi, BTC riskini azaltmadan önce 40.000 doların düşmesini beklemeyi planladığını açıkladı.

Bu içerik @orhan kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.