Bitcoin’de Bart Simpson Paterni: 5 Analist Bu Seviyeleri Bekliyor!

Bitcoin’de Bart Simpson Paterni: 5 Analist Bu Seviyeleri Bekliyor!

Bitcoin (BTC), yeni bir yükselişin hızlı bir satışla karşılanmasının ardından 7 Haziran’da işlem aralığına sıkı sıkıya bağlı kaldı. Bitcoin ‘Bart Simpson’ parteni, BTC fiyatı saatler içinde %7 düştüğü için geri döndü.

“Gördüğümüz en iyi pirzolalardan bazıları”

TradingView’den alınan veriler, Bitcoin fiyatının en son 1 Haziran’da karşılaştığı dirençten tekrar reddettiğini gösterdi. BTC/USDT %6’yı aşan günlük kazançlar elde etmişti, ancak 32.000 dolara yaklaşım havayı değiştirdi ve Bitcoin birkaç saat içinde neredeyse 2.500 doları iade etti. Klasik bir “Bart Simpson” paterni, hüsrana uğramış yatırımcılar mevcut paradigmanın rakipsiz kalmasıyla uzlaşmaya vardıkça, saatlik zaman dilimlerinde oluştu.

Popüler kripto analisti Michaël van de Poppe bir Twitter güncellemesinde “Bütün diplerin süpürüldüğü Bitcoin’de tekrar standart fiyat hareketi” diye yazdı. Analist şunları ekliyor:

Yaklaşık 29 bin dolar tutarsak, muhtemelen hafif bir koşu için hala yeterli neden. (Ve 29 bin dolarlık alan hala CME boşluk bölgesidir).

Kazançlardan önce görülen seviyelerde potansiyel bir hedef sağlayan CME vadeli işlemler açığına ek olarak, on-chain analitik kaynağı Malzeme İndikatörleri (Material Indicators), bu seviyelerde zaten sıralanmış olan önemli satın alma ilgisini kaydetti.

Bu içerik @orhan kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.