Bitcoin’de 9 Kırmızı Mum: İşte Olacakların Tablosu!

Bitcoin’de 9 Kırmızı Mum: İşte Olacakların Tablosu!

ARK’nın “The Bitcoin Monthly” raporunun açılış verileri bazı değerli taşlar içeriyor. Ayrıca, şu anda olduğu gibi Bitcoin piyasasının net bir resmini çizen gerçeklerin basit bir derlemesini de barındırıyor.

Bitcoin grafiğinde bir rekor: Arka arkaya dokuz kırmızı mum!

Kriptoks.com haberlerinde tahminlerine yer verdiğimiz ARK’ın analistleri, Korku ve Açgözlülük endeksinin ötesindeki verilere bakıyor ve Bitcoin piyasasının durumunu şöyle analiz ediyor:

Bitcoin Mayıs ayını %17,2 düşüşle 38.480 dolardan 31.835 dolara geriledi. Dürüst olalım, bu bir ayı piyasasının başlangıcı gibi görünüyor. Ve Terra/Luna kazası katalizör olayı gibi görünüyor. Bununla birlikte, sonraki veriler, sonuçta bir arada olmayabileceğimizi gösterecek.

Analistlere göre Bitcoin, tarihinde ilk kez art arda dokuzuncu negatif haftalık düşüşünü kaydederek ayı %17,2 düşüşle kapattı ve olası bir aşırı satım durumunu ortaya koydu. Analistler, arka arkaya dokuz kırmızı mumun, yeni bir rekor olduğunu belirtiyor ve şu değerlendirmeyi yapıyor:

Nasıl giyinirseniz giyin bu korkunç bir gerçek. Bitcoin, Kasım 2021’de tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmasından bu yana %57 düştü. Perspektif açısından, önceki ayı piyasalarındaki ortalama tepeden dibe düşüş %76’da duruyor.

Bu içerik @orhan kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.