Bitcoin’de 5 Bin Doları Öngören CEO, 11 Yıllık Grafiği İnceledi! İşte Sonuç

Bitcoin’de 5 Bin Doları Öngören CEO, 11 Yıllık Grafiği İnceledi! İşte Sonuç

Pantera Capital’den Dan Morehead, faiz oranı artışının kripto için harika olduğunu söyledi. Analist, mevcut durumu piyasaların yanlış anladığına inanıyor. Bitcoin için dönüm noktası seviyeleri tahmin ederek ünlenen Pantera CEO’su ilk kez, 2013 yılında fiyat 105 dolar olduğunda Bitcoin tahminlerini sunmaya başladı. BTC’nin 5.000 dolara kadar patlayabileceğini doğru bir şekilde tahmin etti. Ayrıntılar Kriptoks.com’da.

Bitcoin için 11 yıllık inceleme

Pantera Capital CEO’su Dan Morehead, gelecek ay faiz artırımı olasılığı söz konusu olduğunda, piyasa katılımcılarının ağaçlara bakmaktan ormanı kaçırdığına inandığını söyledi. Morehead, Bitcoin (BTC) ve kripto varlıklarının çoğunluğunun Federal Rezerv‘in kalıcı enflasyonla mücadele etmek için faiz oranlarını artırma planının ortasında düşmesiyle piyasalarıdaki yanlış anlamanın ortaya çıktığını söylüyor. CEO şöyle diyor:

Bu durumda, piyasaların bunu gerçekten yanlış anladığına ve faiz oranlarındaki artışın kripto için (bence bunun olacağı ve olmaya devam edeceği oldukça açıktı) gerçekten o kadar da kötü olmadığına dair çok güçlü bir inancım var. Ve diğer varlık sınıflarına kıyasla, aslında blockchain fiyatları için gerçekten harika.

Kripto odaklı hedge fonunun başkanına göre, dijital varlıklar yükselen oranlardan etkilenmedikleri için diğer varlıklardan benzersiz. Bu konu hakkında analist şöyle diyor:

Blockchain nakit akışı odaklı bir şey değildir. Altın gibi. Faiz oranı odaklı ürünlerden çok farklı bir şekilde davranabilir. Bence her şey söylendiğinde ve yapıldığında yatırımcılara bir seçenek verilecek: Bir şeye yatırım yapmaları gerekiyor ve oranlar yükseliyorsa, blockchain en çekici olanı olacak.

Bu içerik @orhan kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.