Bitcoin’de 3 Kez Bildi: Bu 2 Coin En İyisini Yapacak!

İsabetli Bitcoin (BTC) tahminleriyle bilinen Bloomberg Intelligence analisti Mike McGlone, piyasa değerine göre ilk iki kripto para biriminin, tüm hisse senedi piyasaları düşmeye devam ederken büyük getiriler sağlayabileceğine inanıyor.

Bloomberg stratejisti, Bitcoin ve Ethereum’un hisse senetlerinden daha iyi performans göstereceğini söylüyor

Stratejistin isabetli öngörülerine bu makaleden göz atabilirsiniz. Yakın tarihli bir röportajda Mike McGlone, Federal Rezerv’in faiz oranı artışlarının uzun vadede ABD borsası için Bitcoin (BTC) ve Ethereum gibi köklü kripto para birimlerinden daha zararlı olduğunu söylüyor:

Unutulmaması gereken en önemli şey, borsa düşmeye devam ederse, ki bu muhtemelen Fed’in enflasyonu azaltmak için düşmesini istediği için Bitcoin ve Ethereum da düşecek, ancak öne çıkacaklar. Genel olarak, yeni bir piyasa olan kripto paraların, özellikle de Bitcoin’in volatilitesi, borsaya karşı düşmeye devam etti. Amazon ilk çıktığında böyle olmuştu. 2009’daki volatilite şu anda Bitcoin ile aynıydı.

“Yatırımcılar geleceği dört gözle bekliyor”

McGlone’a göre, kripto para birimleri, Amazon ve diğer endüstri devrimleri ve 2000’li ve 2010’lu yılların kazananları ile aynı seviyede. Yatırımcıların kriptoya geçici konusunda analist şunları söylüyor:

Bu devrimi gerçekten kaybetmek istiyor musunuz? Yatırımcılar geleceği dört gözle bekliyor. Benim gördüğüm tam olarak bu. Borsada biraz satış teklifi ve Bitcoin ve Ethereum gibi kriptolarda aşağıda teklifler var.

Bu içerik @heisenberg kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.