Bitcoin Çöküşlerini Bilen Analist, Son BTC Tahminini Açıkladı!

Bitcoin Çöküşlerini Bilen Analist, Son BTC Tahminini Açıkladı!

Mevcut piyasa sıkıntılarını doğru bir şekilde tahmin eden popüler kripto analisti, şimdi yatırımcıları Bitcoin (BTC)’in daha da düşeceği konusunda uyarıyor.

Bitcoin fiyatının 23.000 doları kıracağını tahmin eden analist, yatırımcılar için yeni uyarı verdi

Analistin, başarılı tahminlerine bu makaleden göz atabilirsiniz. Güncel analizlerin Capo, BTC’nin 20.000 dolar civarında bir döngü tabanına ulaştığına dair hiçbir belirti görmediğini söylüyor:

Twitter’da okuduklarınıza dayanarak piyasanın çok iyi toparlandığını düşünebilirsiniz. Ancak grafikler şunu gösteriyor: BTC fiyatı 21.000 doların altında. Her yerde LH bölgeleri. Her yerde gizli düşüş sapmaları. Destek oluşumu yok. Henüz satın almıyorum.

Kriptoks.com olarak aktardığımız üzere Capo, Mart ayında Bitcoin’in 44.000 dolardan %50 düşeceği konusunda uyardı. Analist daha sonra, daha düşük Bitcoin fiyatları öngörse de, yakında dibe ulaşılmasını beklediğini söylüyor:

Bu önemli. Yeni düşüşler bekliyor muyum? Evet. Dip henüz gelmedi. Ancak bence zaman yakın. Short açma zamanı birkaç hafta önceydi, şimdi değil. Sıradaki düşüş sona erdiğinde satın almaya hazırlanmanın şimdi tam zamanı.

Bu içerik @orhan kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.