Bitcoin Çökerken, Bu Altcoin Dönüm Noktasına Ulaştı!

Bitcoin Çökerken, Bu Altcoin Dönüm Noktasına Ulaştı!

Avalanche (AVAX), Jerome Powell’ın düşüşüne rağmen son zamanlarda başka bir dönüm noktasına ulaştı. Veriler, Pos Blockchain’in son zamanlarda Bitcoin karşısında olan gücüne işaret ediyor. Bu yazıda, on-chain verilerinden Avalanche ekosisteminin çöküşte neler yaptığına bakalım.

Avalanche, Bitcoin çöküşünü değerlendiren altcoin oldu

Avalanche (AVAX), Jerome Powell’ın düşüşüne rağmen son zamanlarda başka bir dönüm noktasına ulaştı. Ava Labs yöneticisi Patrick Sutton, Avalanche’ın aylık işlemlerde ATH seviyesine ulaştığını doğruladı. Sutton, tweetinde Avalanche’ın Ağustos ayında yedi gün kala 32.7 milyon işlemi tamamladığını paylaştı.

Bir gün sonra, işlemler Avaxholic tarafından onaylandığı üzere 33.2 milyona yükseldi. 2022’de sadece üç ayda, aylık işlemler iki yeni tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. Bu, son zamanlarda piyasa koşullarına rağmen Avalanche’ın olağanüstü gelişimini gösteriyor.

Avaxholic, Haziran ayının diplerinden bu yana AVAX’ın büyümesini gösteren bir tweet de yayınladı. Güncelleme, Avalanche’ın EVM Blockchain’deki işlemlerde en büyük büyümeyi gösterdiğini gösteriyor. %18,8 ile Avalanche, bu ağlar arasında en yakın olanı %12,6 ile Fantom ile başı çekiyor.

Veriler ayrıca Ağustos ayı boyunca Avalanche için diğer ATH’leri de doğruluyor ve günler kaldı. Diğer veri değişkenlerine de yansıyan AVAX da etkinlik artıyor.

Bu içerik @ekonomix kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.