Bitcoin Balinasından Bu 4 Altcoin İçin Devrim Niteliğinde Hamle!

Bitcoin Balinasından Bu 4 Altcoin İçin Devrim Niteliğinde Hamle!

Bitcoin balinası ve Terraform Labs’ın CEO’su ve kurucusu Do Kwon, merkezi ve merkezi olmayan platformlardan büyük stablecoin’leri içeren yeni bir Curve havuzunun ayrıntılarını paylaştı.

Bitcoin balinası Do Kwon, Terra’nın yeni hamlelerini paylaştı

Terra, stablecoin likiditesi için yeni bir standart getiriyor. Do Kwon bugün, 2 Nisan 2022, ekibinin DeFi ana dalları Frax Finance ve Redacted Cartel ile birlikte yeni bir likidite havuzu başlatacağını duyurdu.

4pool olarak adlandırılan yeni mekanizmanın mimarisi, önde gelen iki merkezi stablecoin, ABD dolarına endeksli Tether (USDT) ve USD Coin (USDC), en büyük merkezi olmayan stablecoin Terra USD (UST) ve DeFi’deki ilk kesirli-algoritmik sabit para olan Frax Finance (FRAX) tarafından oluşturuluyor.

Bitcoin balinası, devam eden lansmanın, sürdürülebilirlik ve birlikte çalışabilirlik açısından tüm Web3 alanı için çok önemli bir dönüm noktası olacağını vurguluyor:

Bu içerik @ekonomix kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.