Bitcoin, ApeCoin ve SOL: Haftaya Bu Seviyeleri Bekleyin!

Bitcoin, ApeCoin ve SOL: Haftaya Bu Seviyeleri Bekleyin!

Kripto para piyasasında oldukça tanınan bir analist, lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), ApeCoin (APE) ve Solana (SOL) grafiklerini inceleyerek, kripto para birimlerinin yeni bir ralliye hazır olup olmadıklarını araştırdı ve önümüzdeki hafta için bazı seviyelere dikkat çekti. Kriptoks.com olarak, analist görüşlerini ve fiyat analizlerini aktarıyoruz.

Bitcoin ve Solana, kırılmadan önce dip oluşturuyor

Kripto para sektöründe Altcoin Sherpa takma adıyla bilinen ünlü analist, 174,200 Twitter takipçisine, lider kripto para birimi Bitcoin’in bir kırılma gerçekleştirmesi halinde, 55.000 dolar seviyesini aşabileceğine inandığını söylüyor ve sözlerine şöyle devam ediyor:

Bu düşükler korunduğu ve hala daha yüksek dipler gördüğümüz sürece, yükseliş piyasası yapısının hala sağlam olduğunu düşünüyorum. Bitcoin fiyatının önümüzdeki haftalarda 55 bin doların üzerinde olacağını düşünüyorum.

Altcoin Sherpa daha sonra, Mart ayının başlarına kadar uzanan sürekli vadeli işlem tablosunda katman-1 blok zinciri protokolü Solana’ya (SOL) bakıyor. Solana, Nisan ayı başlarındaki bir ralliyi büyük ölçüde düzelttikten sonra, Sherpa, akıllı sözleşme platformunun Bitcoin ile birlikte, başka bir kırılmadan önce bir dip oluşturduğuna inanıyor ve sözlerine şöyle devam ediyor:

Hala bunun bir dip oluşturduğunu düşünüyorum. Daha fazla kırılma ve ardından BTC ilerledikçe başka bir yükseliş bekliyorum.

Bu içerik @ekonomix kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.