Bitcoin Analisti Uyardı: Önümüzdeki Hafta Sonu…

Bitcoin Analisti Uyardı: Önümüzdeki Hafta Sonu…

Günlük grafiğe göz atan kripto analistleri, piyasadaki momentum eksikliğini açıklamak için analizlerini güncelliyor. Bitcoin (BTC), analistler BTC’de sıkı bir şekilde risk altında kaldığı için 15 Nisan’da 40.000 dolarlık çapraz geçişle kimseyi kandıramadı.

Bitcoin, kilit 2022 Fib seviyesine geri dönüyor

TradingView’den alınan veriler, 14 Nisan’da 39.500 dolarlık bölgeye döndükten sonra BTC/USD’nin mütevazı bir şekilde sıçradığını gösterdi. Hareket, haftanın başından itibaren yükselen itici bir hareketi sildi ve buna rağmen yükseliş piyasası momentumunun eksikliğinin altını çizdi. Kurumsal alıcılar arasında Bitcoin için göze çarpan talep.

Kriptoks.com olarak analizlerini paylaştığımız Crypto Ed için, daha fazla olumsuzluğun yakında ortaya çıkacağına inanmak için nedenler vardı. Son YouTube güncellemesinde izleyicileri uyaran mevcut seviyelerin, uzun bir pozisyon için uygun bir zemin oluşturmadığını söyledi. Önümüzdeki hafta sonu ile burada çok dikkatli olacağım” diye özetledi.

Olayda, BTC/USD, 15 Nisan’da yaklaşık 40.150 dolardan işlem görmeden önce yaklaşık 40.400 dolara ulaştı. Bu arada piyasa yorumcusu Miles Johal, Bitcoin’in şimdi 0.75 Fibonacci seviyesi ile etkileşime girdiğini ve bunun 2022 boyunca bir destek özelliği olduğunu kaydetti.

Back to dancing with the 0.75 👀$BTC pic.twitter.com/dDDVjZSJYa

Bu içerik @orhan kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.