Birçok Kez Bilen Analist: Bitcoin Bu Seviyelere Düşecek!

Birçok Kez Bilen Analist: Bitcoin Bu Seviyelere Düşecek!

Bitcoin (BTC), 27 Nisan’da doların etkisinde kalmayı sürdürüyor. Dolar, piyasadaki tüm riskli varlıkları tehdit etmeye devam ediyor. Kriptoks.com olarak olarak, piyasanın genel durumunu, Bitcoin için beklenen seviyeleri ve analist görüşlerini aktarıyoruz.

Bitcoin desteklere tutunmaya çalışıyor

Bitcoin (BTC), 27 Nisan’da doların etkisinde kalmayı sürdürüyor. Dolar, piyasadaki tüm riskli varlıkları tehdit etmeye devam ediyor. Bitcoin ise, 27 Nisan’da boğaların kısa vadeli destek seviyelerini kontrol altına almak için gösterdiği tüm çabaya rağmen güvensiz bir manzara sunuyor. 26 Nisan’da 37.700 dolara gerileyen Bitcoin, hemen ardından başlayan rahatlama rallisiyle 39.200 dolara kadar yükseldi. Bu seviyenin desteğe dönüştürülmesi artık kritik önem taşıyor.

Kripto para birimleri üzerine yaptığı analizler ve tahminleriyle tanınan analist Michaël van de Poppe, BTC/USD paritesinin kısa vadeli dirence saldırabilmesi için, 39.300 doların sıçrama tahtası görevi görebileceğine dikkat çekti. Analiste göre parite bu seviyeyi dönüştürmesi halinde 42.600 doları hedef alabilir. Analist, Bitcoin hakkindeki görüşlerini aktarmaya şu şekilde devam ettİ:

Bu seviyeyi destek olarak kaybedersek, dip fiyatların altındaki likiditeyi tetikleyeceğimiz için burun üstü çakılacağımızı düşünüyorum. Piyasalar patlamaya hazırsa, nihayetinde 30 bin dolarda dip yapabileceğimizi düşünüyorum.

Dolar kontrolleri, kritik direnç yaklaştıkça yükseldi

Michaël van de Poppe, BTC fiyatı için 30 bin dolar tahmininde bulunan tek analist değil. 30 bin doları hedef alan diğer isimler arasında Eski BitMEX CEO’su Arthur Hayes ve Bloomberg Intelligence Baş Emtia Stratejisti Mike McGlone da yer alıyor. Bu arada Hayes, son blog yazısında, varlık fiyatlarının kısa vadeli ve orta vadeli görüşünü genişletti. Hayes, Bitcoin fiyatının 2030 yılına kadar sırasıyla 1 milyon dolara, altının ise 20.000 dolara ulaşacağını söylediği. XAU / USD, 18 Nisan tarihinde yaklaşık 2.000 dolar seviyelerinden işlem görüyordu.

Bu içerik @ekonomix kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.