Binance, Yeni Bir Altcoin Listeliyor: Fiyat Sert Yükseldi!

Binance, Yeni Bir Altcoin Listeliyor: Fiyat Sert Yükseldi!

Dev Bitcoin borsası Binance, yeni bir altcoin listeliyor. Borsa platformuna WOO Network’ü (WOO) ekliyor. Borsanın listeleme haberinin ardından fiyatlar aniden yükseldi. Kriptoks.com olarak, detayları sizler için derledik, birlikte konuyu inceleyelim…

Binance, yeni bir altcoin listeliyor: WOO Network!

Öncü Bitcoin borsası Binance, yeni bir altcoin listeliyor. Borsa konuya yönelik şu açıklamada bulundu:

Binance, WOO Network’ü (WOO) listeleyecek ve 08.02.2022 tarihinde WOO/BNB, WOO/BTC, WOO/BUSD ve WOO/USDT ticaret çiftleri için alım satımı başlatacak. Kullanıcılar artık ticarete hazırlık olarak WOO’yu borsaya yatırmaya başlayabilir. WOO için para çekme işlemleri 09.02.2022 tarihinde açılacak. Para çekme açık süresi, kullanıcıların referansı için tahmini bir süredir. Kullanıcılar para çekme sayfasında gerçek durumu görebilir. Binance hesabınıza yalnızca BEP-20 ve ERC-20 WOO tokenlerinin yatırılmasını destekleyecek. WOO Listeleme Ücreti: 0 BNB. Binance’in WOO Network’te bir yatırım hissesi olduğunu lütfen unutmayın. Risk uyarısı: Kripto para ticareti yüksek piyasa riskine tabidir. Lütfen işlemlerinizi dikkatli yapın. Binance’in ticari kayıplarınızdan sorumlu olmadığı size hatırlatılır. Desteğiniz için teşekkürler!

Borsanın listeleme haberinin ardından altcoin fiyatı aniden yükseldi. WOO Network (WOO) fiyatı yüzde 20’den fazla arttı.

WOO Network (WOO) nedir?

WOO Network, yatırımcıları, borsaları, kurumları ve DeFi platformlarını WOO X, Wootrade ve WOOFi gibi ürün grupları aracılığıyla birbirine bağlayan bir likidite ağıdır. WOO, platformun yerel tokenidir ve kullanıcılar, likidite sağlamak ve stake etmeye katılmak için tokeni teminat olarak kullanabilirler.

Bu içerik @finansman kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.