Binance’den Bu Bitcoin Borsasına Transferler Durduruldu!

Binance’den Bu Bitcoin Borsasına Transferler Durduruldu!

Binance ve 2019 yılında satın aldığı Hindistan merkezli Bitcoin borsası WazirX arasındaki işlemler devre dışı bırakıldı. Kullanıcılar artık Binance’den WazirX’e kripto para transferi yapamıyor. Binance CZ ve WazirX’in kurucu ortağı Nischal Shetty konu hakkında Twitter’dan konuşuyor.

Binance’den WazirX’e transferler durduruldu

Binance’den WazirX’e transfer yapmak şu anda mümkün değil. Binance ve WazirX kurucuları Hindistan borsasının kontrolü hakkında açıkça tartışmaya devam ediyor. Bu esnada CZ büyük bir hamle yaptı. Akuma adlı bir Blockchain yatırımcısı, bu Binance gelişimini Twitter’da bir yüz binden fazla takipçisiyle paylaştı:

Binance’in Binance’den WazirX’e para transfer etme seçeneğini devre dışı bıraktığını fark ettim. Ancak yine de Wazirx’ten Binance’e kolayca para aktarabiliriz.

Bitcoin yatırımcılarını neler bekliyor?

Binance CEO’su CZ daha önce şirketinin WazirX alanını kapatabileceğini ancak bunu yapmayacağını söyledi. Ayrıca CZ, WazirX kullanıcılarından bakiyelerini Binance’e aktarmalarını istedi. Ancak WazirX, diğer taraftan bu tür transferleri ücretlendirmeye başladı. Binance’in transferleri askıya aldığını öğrenen birkaç WazirX kullanıcısı, bu hareketle ilgili hayal kırıklığını dile getirdi.

Bu içerik @orhan kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.