Binance’den Bu 6 Altcoin İçin Duyuru: Delist de Var!

Binance’den Bu 6 Altcoin İçin Duyuru: Delist de Var!

İşlem hacmiyle dünyanın en büyük Bitcoin ve altcoin borsası olan Binance, 6 kripto para birimi için yeni duyurular yaptı. Duyurulara göre önümüzdeki günlerde çeşitli işlem çiftleri platformdan kaldırılacak, çeşitli işlem çiftleri ise platforma eklenecek. Borsa ayrıca GXChain’in REI Network (REI)’e geçişini de tamamladığını duyurdu. İşte detaylar…

Binance’e iki işlem çifti ekleniyor, üç çift ise delist ediliyor

Kriptoks.com olarak da bildirdiğimiz üzere işlem hacmiyle en büyük kripto borsası olan Binance’in ilk duyurusunda, iki işlem çiftinin platforma eklendiği bilgisi yer alıyor. Duyuruya göre Binance, 20 Mayıs 2022’de, Türkiye saati ile 13’te Algorand (ALGO) / Türk Lirası (TRY) ve Project Galaxy (GAL) / Ethereum (ETH) çiftlerini işleme açacak.

Öte yandan Binance, 25 Mayıs 2022, TSİ 6’da Reef Finance (REEF) / Bitcoin (BTC) marj çiftinde ticareti kaldıracağını ve durduracağını belirtti. REEF/BTC izole ve çapraz marjlı borçlanmayı askıya alma süreci 23 Mayıs sabahında başlayacak. 25 Mayıs’ta ise Binance, kullanıcıların pozisyonlarını kapatacak, otomatik bir ödeme yapacak ve REEF/BTC izole ve çapraz teminat çifti üzerindeki bekleyen tüm emirleri iptal edecek ve ardından izole edilmiş ve çapraz marj çifti REEF/BTC’yi listeden çıkaracak.

 Spot çiftlerde ise 26 Mayıs 2022 tarihinde, TSİ 6’da Travala.com (AVA) / BNB (BNB), Harvest Finance (FARM) / BNB (BNB), Reef Finance (REEF) / Bitcoin (BTC) için ticaret durdurulacak. Kullanıcılar, yine de bu varlıkları Binance’te bulunan diğer ticaret çiftleri ile alıp satabilecek.

Binance, altcoin GXS’in REI geçişini tamamladı

Binance, GXChain (GXS) ana ağ değişimini (mainnet swap) ve REI Network (REI)’e geçiş planını tamamladı. Yani artık GXS, REI olarak yeniden adlandırıldı. REI dağıtımı 1 GXS = 10 REI oranında gerçekleşti. REI için para yatırma ve çekme işlemleri açıldı.  Kullanıcılar, GXS tokenlarını REI tokenlarıyla değiştirmek için dönüştürme işlevini kullanabilecekler. GXS tokenlarının geri çekilmesi artık mümkün olmayacak. Kullanıcılar, REI Network’teki REI para yatırma adreslerini, kripto yatırma sayfasında görebilecekler.

Bu içerik @ekonomix kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.