Binance CEO’sundan “Ses Getirecek” Bitcoin Tahmini Geldi!

Binance CEO’sundan “Ses Getirecek” Bitcoin Tahmini Geldi!

Bitcoin ve altcoin alanı, pek iç açıcı zamanlar geçirmiyor. Kripto analistlerinin ve Bitcoin misyonerlerinin bir dip tahmin etmeye çalıştığı bir zamanda, Binance CEO’su “CZ”, Bitcoin’in dibi hakkındaki fikrini ortaya attı. İşte detaylar…

Changpeng Zhao, Bitcoin (BTC)’in dip seviyesi için yorum yaptı

Changpeng Zhao’ya göre “Bitcoin öldü” manşetleri olduğunda herkes, Bitcoin’in (BTC) dibe vurduğuna inanıyor. “Bu nedenle, tarihsel olarak, böyle bir duygu varken BTC satın alan herkes en fazla kârı elde etti,” ifadelerini kullandı. BTC fiyatı, Kasım ayındaki tüm zamanların en yüksek seviyesinden bu yana yaklaşık yüzde 70 oranında düzeltme yaptı. Son zamanlarda, Fed’in faiz artırımı, DeFi çöküşü ve likidite krizi, BTC fiyatının 20.000 dolar seviyesinin altına düşmesine neden oldu.

Binance CEO’su “CZ” 20 Haziran’daki bir tweet’te, genel “Bitcoin öldü” hissi sırasında Bitcoin satın alan herkesin daha iyi yatırım getirisi sağladığını söyledi. Dahası, insanların Bitcoin (BTC)’in geri tepmesine yönelik umudunu yitirdiğinde gerçek dibin oluştuğuna dikkat çekti. CZ’ye göre bu seviyelerde Bitcoin, mükemmel bir dip satın alma fırsatıdır. CEO, aşağıdaki ifadeleri kullandı:

 Tarihsel olarak konuşursak, her “Bitcoin öldü” manşetleri atıldığında BTC satın alsaydınız, iyi iş çıkarırdınız. Mantık: Umutlarını kaybettiklerinde, dibe batar.

Bu içerik @heisenberg kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.