Binance CEO’sundan Önemli Öngörüler: Düşüşler Normal!

Binance CEO’sundan Önemli Öngörüler: Düşüşler Normal!

Binance CEO’su CZ, fiyatların %60’dan fazla değer kaybettiği ayı piyasasında yatırımcılara tavsiyeler vermeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde yeni sektörlerin böyle şekillendiğini söylemişti. Şimdi, ayı dönemleri hakkında daha fazla tecrübesini paylaşırken, düşüşlerin normal olduğunu vurguluyor…

Binance CEO’su Elon Musk’ın Twitter’ı satın alma çabasını desteklemeye hazır

CZ, Bloomberg ile yaptığı en son röportajda, Musk’ın Twitter hamlesini ve mevcut ayı piyasasını değerlendi. CZ’ye yönetilen sorulandan biri, neden Twitter anlaşmasına hala bu kadar bağlı olduğuyla ilgiliydi. CZ, Elon Musk’ın teklif destekçilerinin sadece liderliğini takip ettiğini söyledi. Ayrıca, Elon Musk anlaşmayı reddederse gerekli fonları sağlamaya veya geri çekmeye hazır olduklarını söyledi.

Bu arada, Binance CEO’sunun gündemindeki tek konu Elon Musk ve Twitter değil. CZ ayrıca, kripto paraların çoğunluğunun ortalama olarak değerlerinin %15’inden %30’una kadar kaybettiği piyasanın en son davranışı hakkında soruları da cevapladı.

Zhao, sunucuya şaşırmadığını ve volatilitenin her zaman kripto para piyasası için “normal” olduğunu söyledi. 2018’de, kripto para piyasası, varlıkların çoğunluğunun piyasadan buharlaşması ve bir daha asla görülmemesiyle, kapitalizasyonunun neredeyse %90’ını kaybetti.

Bu içerik @ekonomix kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.