Binance CEO’sundan Çok Konuşulacak Öngörüler: Bu Son Değil!

Binance CEO’sundan Çok Konuşulacak Öngörüler: Bu Son Değil!

44 yaşındaki Binance CEO’su tarihteki herhangi bir kişiden daha fazla para kaybetmesine rağmen kripto konusunda her zamanki gibi yükselişte. CZ, piyasanın geri dönüş yapabileceğinden emin olmasının 3 nedenini ortaya koyuyor.

Binance CZ’ye göre ayı piyasası ilk değil ve son almayacak

Zhao, kripto çöküşünün kişisel maliyesine verdiği cezaya rağmen, sektörün geleceği hakkında olumlu kalmaya devam ediyor. Binance CEO’sunun bu konuda söyleyecekleri var:

Mevcut piyasa durumunun, özellikle kripto konusunda yeni olanlar olmak üzere birçok insan için rahatsız edici ve korkutucu olabileceğinin farkındayım. Ancak, daha uzun bir bakış açısıyla bakarsak, Binance ilk başladığında Bitcoin 2000 dolardı. Bugün hala 20.000 dolar. Bu, birkaç yıl öncesine göre hala 10 kat daha iyi. Piyasalar döngülerden geçiyor. Bu ilk değil ve bu ayrıca son olmayacak.

Şu anda, rüzgar kripto piyasalarının yelkenlerinden uzaklarda esiyor. Bitcoin, ATH seviyesinden %70’ten fazla değer kaybetti. Böylece enflasyondan koruma aracı olacağı fikrini çürüttü. Mayıs ayında, Terra Luna’nın çöküşü, daha geniş kripto ekosisteminde dalgalanmalara yol açtı. Bununla birlikte, Three Arrows Capital gibi lider hedge fonlarının iflasına neden oldu. Ancak Zhao bunlara şaşırmadığını söylüyor. Aslında, bunun tam olarak en iyi şirketlerin hayatta kaldığı ve geliştiği zaman olduğunu belirtiyor.

Piyasadaki patlamalar ve düşüşler nadir değildir. Bunlar finansal piyasa döngülerinin bir parçası. Piyasadaki gerileme aşırılıkları ayıklayacak ve değerlemelerin daha sürdürülebilir seviyelere geri dönmesi olumlu olarak görülebilir. Sağlıklı bir bilançoya sahip olan firmalar piyasadaki düşüşe ürünlerini geliştirmeye, işlerini kurmaya ve bundan daha güçlü çıkmaya devam ederken daha iyi dayanabilecekler

Bu içerik @finansman kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.