Binance CEO’sundan BTC ve Altcoin Yorumu: Dipleri Alın!

Binance CEO’sundan BTC ve Altcoin Yorumu: Dipleri Alın!

Binance CEO’su CZ Cuma günü yaptığı açıklamada, BTC ve altcoin fiyatlarındaki son düşüşün birikim yapmak için iyi bir zaman olduğunu söyledi.

CZ, ayı piyasasının “indirimli satın alma zamanı” olduğunu söylüyor

Bankless podcast’i sırasında konuşan CZ, ekstra nakite sahip yatırımcıların ayı piyasasında daha fazla kripto satın almayı düşünmeleri gerektiğini söyledi. CZ ayrıca, bunu “satın almak için indirimli bir zaman” olarak nitelendiriyor.

CZ’nin BTC açıklamaları, Michael Saylor ve Nayib Bukele’nin beğenisini topladı

Binance CEO’su, fiyat düşüşünden sonra yakın zamanda Bitcoin (BTC) satın alan Michael Saylor ve El Salvador’dan Nayib Bukele’nin beğenisini topladı. CZ’ye göre, piyasanın kıdemlerinin çoğu, insanların onlarla dalga geçtiği en az bir ayı döngüsünden geçmek zorunda kaldı. Kriptoks.com analizlerinde yer verdiğimiz üzere, 2014/2015 (BTC 200 dolara düştüğünde) veya 2018/2019’da (3.000 dolar) ayı piyasasında satın alınan ve tutulanlar şimdi iyi durumda.

Bu arada, Nayib Bukele, 1 Temmuz’da ülkenin 19.000 dolardan 80 Bitcoin satın aldığını tweetledi. Daha sonra, Twitter’dan “Bitcoin gelecek. Ucuza sattığınız için teşekkürler” dedi. İşlemin toplam maliyeti 1.52 milyon dolar civarındaydı.

In crypto, most OGs had to go through one bear cycle where people laughed at them. Those who bought/held in the bear market in 2018/2019 ($3,000) or 2014/2015 ($200) are fine today. And @nayibbukele and @saylor will be fine.Not financial advice. https://t.co/rxqm8mr6AD

Bu içerik @heisenberg kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.