Binance CEO’su: Önümüzdeki 10 Yıl Bu Altcoin’lerin Yılı!

Binance CEO’su: Önümüzdeki 10 Yıl Bu Altcoin’lerin Yılı!

Binance CEO’su CZ, DeFi ve DEX’lerin uzun vadede merkezi borsaları geride bırakacağını tahmin ediyor. Yakın tarihli bir podcast’de konuşan CZ, ayı piyasası hakkında yatırımcılara tavsiyelerde verdi.

Binance CEO’su Changpeng Zhao, DeFi için 10 yıllık tahmin yaptı

Bankless YouTube kanalındaki yeni bir röportajda, Binance CEO’su, 10 yıl içinde merkezi olmayan Blockchain projelerinin merkezi finans (CeFi) ve merkezi borsaların (CEX’ler) üzerinde yükseleceğini tahmin etti. Podcast’ın bir kısmında CZ şu ifadelere yer verdi:

Bence beş veya 10 yıl içinde, merkezsiz borsalar (DEX) merkezi borsalardan (CEX) daha büyük olacak… Maksimum 10 yıl içinde DEX’ler ve DeFi, CeFi’den daha büyük olacak.

Zhao (CZ) ayrıca, merkezi kripto protokollerinin sonunda merkezsiz olanlar tarafından aşılacağına inanıyor. Ancak, birçok insanın hesaplarına erişmek için geleneksel yöntemleri tercih edeceğinden, bunların bir arada var olabileceği bir geleceğe hala inandığını söylüyor. Bu konuda CZ’nin açıklamaları şunlardı:

Merkezi borsaların sıfıra gitmesinin uzun zaman alacağını düşünüyorum. Ancak DeFi’nin merkezi borsalardan daha büyük olması beş [veya] 10 yıl [önce] alacak. Bununla birlikte merkezileştirilmiş borsalar gelecek on yıllar boyunca devam edecek.

Bu içerik @ekonomix kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.