Binance CEO’su: Bitcoin’de Dip Avcılığı Yapmıyorum! Çünkü…

Binance CEO’su: Bitcoin’de Dip Avcılığı Yapmıyorum! Çünkü…

Bitcoin yıl başından bu yana 34 bin dolar seviyesine inse de genellikle 45 bin dolar seviyesinde dalgalanıyor. Dünyanın en büyük kripto borsası olan Binance’ın kurucusu ve CEO’su Changpeng Zhao, namı diğer CZ, Bitcoin alımlarıyla sık sık gündeme gelen MicroStrategy’nin CEO’su Michael Saylor’ın Twitter hesabından yaptığı paylaşıma bir yorumla cevap verdi.

Binance CEO’su CZ: Bitcoin için dibi satın alacak cash param yok!

Kriptoks.com haberlerinde de yer verdiğimiz üzere lider kripto Bitcoin (BTC)’nin yılmaz savunucularından olan ve BTC alımları ile gündeme gelen MicroStrategy’nin CEO’su Michael Saylor, Twitter hesabından yaptığı bir paylaşımla, kısa zaman önce 190 milyon dolar nakit karşılığında 4.167 Bitcoin (BTC) satın aldığını duyurdu.

MacroStrategy, BTC başına ortalama yaklaşık 45.714 dolar bir fiyatla yaklaşık 190,5 milyon dolar karşılığında ek 4.167 Bitcoin satın aldı. 4/4/2022 itibariyle MicroStrategy’nin elinde yaklaşık 129.218 Bitcoin bulunuyor. Bitcoin başına ortalama ~ 30.700 dolar fiyatla ~ 3,97 milyar dolar karşılığında satın alındı.

MicroStrategy’nin CEO’sunun bu paylaşımına takipçileri tarafından binlerce yorum ve beğeni geldi. Binance’ın kurucusu ve CEO’su Changpeng Zhao da, Michael Saylor’ın paylaşımına yorum yapanlar arasına katıldı. MicroStrategy’nin CEO’sunun tweet’ini alıntılayan CZ, şu paylaşımı yaptı:

Bu içerik @orhan kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.