Beklenen Görüşme Bugün: Bitcoin Ülkesinden Türkiye Tweeti!

Beklenen Görüşme Bugün: Bitcoin Ülkesinden Türkiye Tweeti!

El Salvador Başkanı Nayib Bukele, bugün Cumhurbaşkanı Erdoğan ile bir görüşme yapacak. Görüşmenin içeriği ise henüz belirsiz, ancak Bitcoin ve kripto paralarında toplantının konuşma konusu olması bekleniyor. Türk kripto piyasası bu görüşmeye kilitlenmişken Nayib Bukele, önemli bir Türkçe paylaşımda bulundu. Kriptoks.com olarak, detayları sizler için derledik, birlikte konuyu inceleyelim…

Bitcoin ülkesi El Salvador’un Başkanı’ndan, Türkiye paylaşımı

El Salvador Başkanı Nayib Bukele, bugün Cumhurbaşkanı Erdoğan ile yapılacak olan görüşme öncesinde resmi Twitter hesabı üzerinden Türkçe paylaşımda bulundu. El Salvador Başkanı, paylaşımında BTC göndermesinde bulundu. Nayib Bukele, şunları yazdı:

Öncelikle Bitcoin diyarı El Salvador’dan tüm Türkiye’ye selamlar!

Türk kripto piyasası Nayib Bukele ile Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın bugün yapacağı görüşmeyi bekliyor. Görüşmenin içeriği ise henüz belirsizliğini koruyor. Ancak Bitcoin ve kripto paraların toplantının konuşma konusu olması bekleniyor. Detaylar için bizi takipte kalın!

Bu içerik @heisenberg kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.