Bazı Tahminleri Çıkan Analist: Bitcoin’de Sıra Bu Seviyelerde!

Bazı Tahminleri Çıkan Analist: Bitcoin’de Sıra Bu Seviyelerde!

İsabetli fiyat tahminleriyle bilinen kripto analisti Michaal van de Poppe’ye göre Bitcoin (BTC) yakında 30.000 doları aşacak. Analist yakın tarihli tweetlerinde beklentilerini detaylandırdı.

Michaal van de Poppe, Bitcoin için rallinin rotasını çiziyor

Popüler kripto analisti, 605.300 Twitter takipçisine Bitcoin (BTC) fiyatının nasıl 32.800 dolara ulaşabileceğini açıklıyor. Aşağıdaki teknik grafiği paylaşan Poppe şunları söylüyor:

Basit, tüm dipleri süpürdüğümüz ve 28.200 dolarlık bölgeye ulaştığımız için, Bitcoin’in yükselmesi için 28.800 dolar ve/veya 29.300 dolar hedefliyoruz. İşler yolunda giderse, yakın gelecekte 31.000 dolara ve potansiyel olarak 32.800 dolara bakacağız.

Van de Poppe daha sonra Haziran ayına kadar piyasa değerine göre en iyi kripto para birimi tahminini gösteren bir BTC grafiği gösteriyor.

BTC 29.300 doları aşarsa…

Van de Poppe, Bitcoin 29.300 doların üzerine çıkabilirse, lider kripto para birimi için “parti zamanı” olacağına inanıyor. Aşağıdaki teknik grafikle beklediği seviyeleri işaretleyen analist şunları söylüyor:

Bu içerik @finansman kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.