Bazı Öngörüleri Çıkan İsim, Altın ve Bitcoin Hedeflerini Verdi!

Bazı Öngörüleri Çıkan İsim, Altın ve Bitcoin Hedeflerini Verdi!

Bloomberg Intelligence Kıdemli Emtia Stratejisti Mike McGlone’a göre, riskli varlıklardaki bu ayı piyasası aşıldığında ve fiyatlar tekrar toparlandığında, Bitcoin diğer varlık sınıflarından daha iyi performans gösterecek. Konu altın olduğunda ise McGlone, boğa olduğunu söylüyor.

McGlone’a göre en iyi varlıklardan bazıları: Altın, ABD tahvili, Bitcoin

Mike McGlone, verdiği bir röportajda, piyasaların fiyatların yukarıya dönüş anlamına geldiği ‘büyük bir geri dönüşe’ tanık olmak üzere olduğunu söylüyor. “Bence olacak olan, büyük dönüş daha yeni başlıyor” diyen McGlone, 1929, 2008 veya 1987 sonrası gibi olabileceğini ifade ediyor.

McGlone, riskli varlıklar toparlanmaya başladığında Bitcoin’in ‘gezegendeki en iyi varlıklardan biri’ olacağını söylüyor. “Bu benim temel durumum” diyen analist, en iyi varlıkların bazılarının altın, ABD uzun vadeli tahvilleri ve Bitcoin olacağını düşünüyor.

“Bitcoin ve Ethereum’un öne çıkması gerekiyor”

Analist, lider kripto paranın 2025 yılına kadar 100.000 dolara ulaşma yolunda olduğunu savunuyor, ancak özellikle Bitcoin ve NASDAQ hala sıkı bir şekilde ilişkili olduğu için BTC’nin şu anki konumundan daha düşük işlem görebileceğini de belirtiyor. McGlone, düşüncelerini şu şekilde açıklıyor:

Şu anda tamamen Bitcoin’in daha düşük işlem yapmasını bekliyorum. Ne kadar daha düşük bilmiyorum. Ancak tam olarak beklediğim şey, gerçekleşecek olan temel formunu gördüğümüzde, Bitcoin ve Ethereum’un öne çıkması gerektiği, çünkü çok uzun süredir daha iyi performans gösterdiler.

Bu içerik @finansman kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.