Bazı Bitcoin Öngörüleri Çıkan Analistler, Yeni Tahminlerini Paylaştı!

Bazı Bitcoin Öngörüleri Çıkan Analistler, Yeni Tahminlerini Paylaştı!

Popüler kripto analisti Michaël van de Poppe Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve bir ETH rakibinin sıçramaya yakın olduğunu söylüyor. Bloomberg Analisti Mike McGlone ise, Bitcoin’in bükülme noktasında olduğunu düşünüyor.

“Bitcoin 30 bin doları tutarsa ilerlemeye devam edebilir”

Geniş çapta takip edilen kripto trader Michaël van de Poppe, Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve bir radar altı ETH rakibi için fiyat artışlarını tahmin ediyor. İsabetli tahminleriyle tanınan analist, 606.900 Twitter takipçisine, Bitcoin’in dün 30.000 dolar fiyat seviyesini tuttuktan sonra 31.800 dolara gidebileceğini söylüyor:

Bitcoin, kadar uzun süre 29.300 dolarlık bölgeden sağlam kaldı ki 30.000 dolar seviyesini korumayı başardı. Şimdi 30.300 doları çevirirse, 31.800 dolara doğru devam etmesi mümkün olacak.

Bitcoin, yazı yazarken 30.000 dolardan biraz düştü ve Van de Poppe tarafından vurgulanan 29.300 dolarlık bölgenin hemen üzerinde 29.721 dolardan işlem görüyor. BTC’nin 30.000 doların altına düşmesine rağmen, kripto traderı Bitcoin sıçraması konusunda hala iyimser görünüyor ve şu ifadeleri kullanıyor:

Zaten BTC’yi biraz doldurdu, ancak buradaki (Chicago Ticaret Borsası) açığını kapatıp oradan sıçrama yapıp yapmayacağımızı görmek istiyor olacağız. Çok mantıklı.

Bu içerik @finansman kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.