Başarılı Trader: Bitcoin Ekim, Kasım ve Aralık’ta Bu Seviyelerde!

Başarılı Trader: Bitcoin Ekim, Kasım ve Aralık’ta Bu Seviyelerde!

Başarılı kripto analisti Nicholas Merten, önceki rallilerde Bitcoin boğasını tetikleyen bir teknik formasyonun ve modelin işaret ettiği Ekim, Kasım ve Aralık seviyelerini paylaşıyor. Merten’in 11 Şubat tarihli Youtube videosunun ayrıntılarını  Kriptoks.com okuyucuları için derledik…

“Bitcoin ayı piyasasından çok uzak”

Yakın tarihli Youtube yayınında Merten, Bitcoin’in ayı piyasasında olmadığını ve lider kriptonun son sabit fiyat hareketliyle yatırımcıların yanılmaması gerektiğini bildirdi. Analist, henüz ayı piyasasından çok uzak olduğumuzu düşünüyor:

Şu anda devam eden oldukça havalı bir teknik formasyon var ve bu, boğaların kontrol altında olduğunun bir göstergesi. Bunun bir ayı piyasası olduğunu düşünerek içinde bulunduğumuz yan konsolidasyona aldanmayın. Net olarak: geleneksel olarak, kriptoda bir ayı piyasası, %50’den fazla, en yaygın olarak %70, %80 veya %90 alanında bir düşüş olarak tanımlanır. Bitcoin gibi üstel bir kripto için ayı piyasası budur.

Analist önceki boğa döngülerini inceliyor

Muhtemel bir rallinin kanıtı olarak Merten, Bitcoin’in en son en düşük seviyelerine ve bunların kral kriptonun 2017’de yaptığı yüksek seviyelere nasıl bağlandığına işaret ediyor:

Başından beri burada, 2021’in sarsıntılı bir şekilde geçtiğini ve 2022’ye titrek bir başlangıç olduğunu gördük, ilginç bir şekilde, yalnızca birbirleriyle oldukça tutarlı olmakla kalmayıp, önceki yerel zirveleri de düşünürsek, yeni HL seviyeleri belirliyoruz. Aralık 2017’de, bu dip seviyelerin her birinden geçerken, her seferinde sıraya girdiklerini fark edeceksiniz.

Bu içerik @orhan kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.