Başarılı İsimler Bitcoin Tahmini Yaptı: Bakın Hangi Seviyeler Çıktı!

Başarılı İsimler Bitcoin Tahmini Yaptı: Bakın Hangi Seviyeler Çıktı!

Mike McGlone, Budd White ve Tim Enneking gibi kıdemli analistler Bitcoin için tahmin yaptı. Teknik ve temel geniş analizler piyasanın son durumu hakkında fikir veriyor.

“Bitcoin ‘aşırı indirimli’ işlem görüyor”

Kıdemli analist Mike McGlone’a göre, Bitcoin şu anda önemli bir indirimle işlem görüyor. McGlone, iddiasını ortaya koyarken birkaç gözleme dayanıyor. Ayrıca belirli bir indikatöre odaklanarak teknik analize atıfta bulundu. Kripto, Temmuz ayındaki 100 haftalık hareketli ortalamasına kıyasla şimdiye kadarki en düşük seviyeye ulaştı” diyerek, bu durumu “kalıcı bir boğa piyasası içinde aşırı bir indirim” olarak nitelendirdi.

Bloomberg analisti ayrıca, BTC ile tekrar tekrar kayda değer korelasyon sergileyen hisse senetlerinin önemini vurguluyor:

Sonuç olarak, piyasalarda, borsanın 1H’de olduğu gibi yüksek bir hızla düştüğü zamandan daha güçlü birkaç güç var.

Mike McGlone, 2022’de agresif oran artışları yapan Fed’in oynadığı kilit rolü de dikkat çekiyor

McGlone’a göre bu gelişme, düşük riskli menkul kıymetler tarafından ödenen getirileri artırarak ve onları daha çekici hale getirerek kripto para birimleri ve hisse senetleri gibi riskli varlıklar için potansiyel olarak rüzgarlar sağlayacak. McGlone’un yakın tarihli analizlerine göre:

Bu içerik @orhan kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.