Başarılı Analist: Bitcoin’deki Düşüş Bu Tarihe Kadar Sürecek!

Başarılı Analist: Bitcoin’deki Düşüş Bu Tarihe Kadar Sürecek!

Tecrübeli kripto analisti Tone Vays, Bitcoin (BTC) yatırımcılarının önümüzdeki günlerde panikleyip BTC satabileceğini düşünüyor.

Ton Vays, Bitcoin için kritik bir zaman çizelgesi paylaşıyor

Yakın tarihli bir Youtube yayınında Vays, 121.000 izleyicisine, Bitcoin 30.000 dolarlık kritik psikolojik eşiğin üzerinde kalmaya çalışırken hem aylık hem de haftalık grafiklerin karanlık göründüğünü söylüyor. Tecrübeli analist, önümüzdeki yedi gün içinde Bitcoin yatırımcılarının kendilerini olası bir keskin satış baskısına hazırlamaları gerektiği konusunda uyarıyor.

Önümüzdeki hafta vazgeçmemiz için iyi bir şans var. 30.000 doların altından bahsediyorsak, o zaman… Bu harekete geçmek için iyi bir zaman olabilir. Bununla birlikte, 37.000 dolara dönmesi ve daha sonra bu yaz sonunda başka bir dibe vurması daha olasıdır. Bence bu, görsel olarak çok çekici bir tablo değil.

Yazım sırasında, Bitcoin fiyatı 32,145.83 dolardan işlem görüyor. 10 aydır görülmeyen bir dip bölgesinde işlem görüyor.

MRI indikatör analizi

Bir kripto para biriminin fiyat momentumunun devam edip etmeyeceğini veya tersine döneceğini gösteren momentum tersine çevirme indikatörünü (MRI) gözlemlemek faydalı olabilir. Önümüzdeki üç ay için Vays, olumsuz momentumun hakim olacağını tahmin ediyor.

Bu içerik @ekonomix kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.