Balinalar, Bitcoin’lerini Satıyor! Piyasada Neler Yaşanıyor?

Balinalar, Bitcoin’lerini Satıyor! Piyasada Neler Yaşanıyor?

Glassnode analitik hizmeti tarafından sağlanan on-chain verilere göre, ağdaki büyük Bitcoin adreslerinin sayısı üç ayın en düşük seviyesine geriledi. Değer şu anda Eylül 2021 seviyelerinde. Ayrıntılar için Kriptoks.com okumaya devam ediniz.

Bitcoin balinaları coin’lerini satıyor

100 veya daha fazla coin tutan unique (benzersiz) adreslerin sayısı Ekim seviyelerine düştü. Bu da piyasanın çoğunluğunun artık varlığın karşı trade’ine ve ayı piyasasına katılmaya istekli olmadığını gösteriyor.

Bitcoin (BTC) 100+ Coin Tutan Adres Sayısı 3 ayın en düşük seviyesi olan 15.923’e geriledi. 22 Ocak 2022’de önceki 3 ayın en düşük seviyesi olan 15.931 görüldü.

Şu anda Bitcoin’e düşük döviz girişi seviyeleri gözlemliyor olsak da, borsanın şu anda aldığı USDT cinsinden fon hacmi, Bitcoin’in 60.000 dolara yakın işlem gördüğü döneme kıyasla nispeten yüksek kalıyor. Varlığı elinde tutan cüzdanların sayısı, son birkaç haftadır olumlu olmayan performansına bağlı olduğundan, metrik Bitcoin fiyatıyla neredeyse tam bir korelasyon gösterme eğilimindedir.

Bu içerik @orhan kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.