Balina Oyunları! Ripple Kâhini: Bitcoin Bu Seviyelere Gidiyor!

Balina Oyunları! Ripple Kâhini: Bitcoin Bu Seviyelere Gidiyor!

Yakından takip edilen ve daha önceki tahminleriyle tanınan bir analist, Bitcoin (BTC)’in son geri çekilmesinin arkasındaki katalizörü açıklıyor. İşte detaylar…

Credible Crypto, Bitcoin fiyat hareketinin arkasındakileri açıkladı

Kriptoks.com olarak da bildirdiğimiz üzere XRP’de ve diğer coin’lerde çeşitli tahminleri tutan Credible Crypto, bu ayın başlarında, Bitcoin hala 47.000 doların üzerinde işlem görürken, cebi büyük bir yatırımcının 40.000 ila 44.000 dolar arasında büyük satın alma emirleri verdiğini söyledi. Analist, konuya yönelik aşağıdaki ifadeleri kullandı:

Büyük bir oyuncu, aşağıdaki tweet’imde belirtilen haftalık seviyemizin yeniden testine uygun olarak, 40.000 – 44.000 dolar arasında teklif verdi. Görünen o ki, gerçek dip noktamız olan 32.000-38.000 doları arasında bir ton teklifi dolduran da aynı yatırımcılar. Fiyat, bu tekliflerin altına doğru manipüle edilebiliyorsa, muhtemelen o seviyeler görülecektir.

Kripto stratejisti, 1 Nisan’da yayınladığı ve bir sonraki adımdan önce Bitcoin’in yaklaşık 42.000 dolara geri çekileceğini öngördüğü bir tweet’e atıfta bulunuyordu. Credible’a göre, düzeltme, büyük yatırımcının BTC’yi daha düşük seviyelerde biriktirmesine izin verecek. Analist, şu ifadeleri kullanıyor:

Bu son haftalık kapanışla, çok önemli bir seviyeyi geri aldık. Yüksek zaman diliminde bu seviyenin üstünde veya altında kapattığımız son dört kez, birkaç hafta içinde aralığın karşı ucuna geçtik. Bu sefer de aynısını bekliyoruz – 40.000 dolarlık düşük bir yeniden test ve yükselişin devamı.

Bu içerik @ekonomix kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.