AVAX, SOL, XRP, DOGE, BTC ve Bu 5 Altcoin: Sıcak Tahminler Çıktı!

AVAX, SOL, XRP, DOGE, BTC ve Bu 5 Altcoin: Sıcak Tahminler Çıktı!

Bitcoin (BTC) yaklaşık 44.000 dolara yükseldi ve düşüşün sona eriyor olabileceğini düşündürüyor. Bununla birlikte, ATH seviyesine kısa sürede ulaşmaması beklenen bir ihtimal. Bu, boğaların muhtemelen yol boyunca birden fazla engelle karşılaşacağı ve fiyat hareketinin büyük olasılıkla çalkantılı kalacağı anlamına geliyor. Altcoin piyasası da lider kriptoyla eş zamanlı payını büyütmeye çalışacak. AVAX, SOL, XRP, DOGE, BTC ve 5 altcoin için güncel tahminleri vadeli işlemleri ise 1.835,70 dolarda sabit kaldı. Analistlerin piyasa yorumlarını ve fiyat tahminlerini Kriptoks.com okuyucuları için derledik.

Bu hafta Bitcoin için neler söylendi?

JPMorgan analistlerinin yeni bir yatırımcı notunda Bitcoin’in yükseliş ve düşüş döngüleri, daha geniş kurumsal kabulü engellediği ifade edildi. Uzmanlara göre Bitcoin’in gerçeğe uygun değeri, altının volatilitesinin dört katı ile 38.000 dolar civarında. Volatilite altınınkinin üç katına düşerse, Bitcoin için adil değer tahminleri 50.000 dolara tırmanıyor.

Wells Fargo Wealth and Investment Management’ın araştırma bölümü olan Wells Fargo Investment Institute, “Kripto Para Birimleri – Çok mu erken mi yoksa çok geç mi?” başlıklı raporunda. kripto piyasasının hala benimsemenin ilk günlerinde olduğunu söyledi. Raporda, “fırsatların çoğunun arkamızda değil, önümüzde yattığı” söylendi. Bitcoin ve altcoinler yardım rallilerini uzatabilir mi yoksa kâr rezervasyonları fiyatları düşürür mü? Cevaplamak için teknik analist Rakesh Upadhyay’ın güncel analizlerine göz atalım.

AVAX, SOL, XRP, DOGE ve BTC analizi

Bitcoin, 7 Şubat’ta 50 günlük basit hareketli ortalamanın (SMA) (42.659 dolar) üzerine çıktı ve 8 Şubat’ta 45.456 dolar direncine ulaştı. Analiste göre bu seviye güçlü bir direnç olduğunu kanıtladı ve fiyat bu nedenle düştü.

BTC/USDT çifti, 8 Şubat’ta boğalar ve ayılar arasındaki kararsızlığı gösteren bir mum formasyonu oluşturdu. Bununla birlikte, yükselen 20 günlük üstel hareketli ortalama (EMA) (40,751 dolar) ve pozitif bölgedeki RSI, en az direnç yolunun yukarı doğru olduğunu gösteriyor. Boğalar fiyatı 45.456 doların üzerine çıkarırsa, analiste göre fiyat 48.000 dolara ve ardından 52.088 dolar direncine yükselebilir. Bu varsayımın aksine, fiyat mevcut seviyeden düşerse ve 50 günlük SMA’nın altına gerilerse, parite 20 günlük EMA’ya düşebilir.

Bu içerik @ekonomix kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.