Apple Efsanesi, Bu Altcoin’leri Eleştirdi ve Bitcoin’e “Saf Altın” Dedi!

Apple Efsanesi, Bu Altcoin’leri Eleştirdi ve Bitcoin’e “Saf Altın” Dedi!

Apple’ın kurucu ortağı Steve Wozniak, son günlerde vermiş olduğu bir röportajda lider kripto Bitcoin için övgü dolu ifadeler kullanıyor ve onu ‘saf altın matematiği’ olarak nitelendiriyor. Öte yandan bir çok kripto para’nın dolandırıcılık odaklı olduğunu düşünüyor. Ayrıntılar için Kriptoks.com okumaya devam ediniz.

Steve Wozniak: Birçok altcoin projesi “soygun”

Bununla birlikte, efsanevi elektronik mühendisi ve bilgisayar programcısının, daha geniş kripto para birimi endüstrisi hakkında Bitcoin için taşıdığı olumlu hissiyattan eser yok. Bahsettiğimiz röportajda Steve Wozniak, birçok altcoin projesinin “soygun” olduğunu iddia ediyor ve günlük olarak yaratılan çok sayıda kripto para birimine dikkat çekiyor.

Steve Wozniak, Elon Musk’ın bir meme coin’i olan Dogecoin’i (DOGE) parlatmasından da bildiğimiz bir konuya da değiniyor. Apple’ın kurucu ortağı, token yaratıcılarının ünlülerin onaylarıyla alıcıları cezbetmeye çalıştığını söylüyor ve biraz ponzi iması da taşıyan şu açıklamayı yapıyor:

Şu anda ortaya çıkan çok sayıda kripto para birimi var. Herkes yeni bir tane yaratabiliyor ve  onunla ünlü bir yıldıza da sahip olabiliyor. Görünüşe göre, en erken aşamada, kuruş değerindeyken yatırım yapmak isteyen insanlardan bir sürü para topluyorlar.

Steve Wozniak, aynı zamanda, başka bir Apple’ı tespit etmek zor olduğu için yatırımcıları başlangıç ​​kurucularına iyimser yaklaşmaya çağırıyor:

Bu içerik @ekonomix kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.