Analistten Önemli “BTC, ETH, DOT, ALGO ve VET” Tahminleri!

Analistten Önemli “BTC, ETH, DOT, ALGO ve VET” Tahminleri!

Kripto stratejisti Justin Bennett, Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve iki popüler altcoin (DOT ve VET) hakkındaki görünümü yorumluyor. Yaygın olarak takip edilen kripto analisti, iki popüler altcoin için destek seviyelerini vurgularken, en iyi kriptolar Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) için yaklaşmakta olan sıçramaları öngörüyor. Detaylar Kriptoks.com’da.

BTC ve ETH’de manzara

Yakın tarihli bir YouTube güncellemesinde, kripto traderı Justin Bennett 8.470 abonesine ufukta önemli bir Bitcoin sıçraması olabileceğini söyledi. Analist: “Önümüzdeki haftalarda bir noktada BTC’den en az %20-30’luk bir sıçrama beklerim” dedi. Bitcoin şu anda 38000 dolar civarında işlem görürken, %20-30’luk bir yükseliş, Bennett’in BTC’nin önümüzdeki haftalarda 50.000-56.000 dolar arasında bir yere ulaşmasını beklediği anlamına geliyor. Önde gelen akıllı sözleşme platformu Ethereum‘a bakan Bennett, son zamanlarda 3.000 doların destek tuttuğuna dikkat çekiyor. Ancak, ETH’nin geri sıçramadan önce daha da düşebileceği konusunda uyarıyor. Analist, “Yani [ETH]’nin [3,000 dolar] altına yakın olduğunu görürsek, 2,800 dolar, belki de 2,900 dolar civarında desteğe doğru hareket etme şansımız var ve sonra bu sıçramayı yakalarız” ifadelerini kullanıyor.

Bennett daha sonra ödemelere ve merkezi olmayan finans blockchaini Algorand’a (ALGO) bakıyor ve fiyat düşse bile şu anda yükseliş formasyonu içinde olabileceğini belirtiyor. Algorand şu anda 1.14 dolardan işlem görüyor. Analist konu hakkında şöyle diyor:

Piyasa burada 1,15 dolar civarında destek bulabilirse yükseliş formasyonu olabilecek bu kanalı geliştirdik. Ocak ayının sonuna doğru [1.15 dolarlık] bir yeniden test alırsak, bu, 1,15 dolar civarında bir desteğin izdihamı olacak. Oradan bir sıçrama yakalarsak, bir sonraki direnç buraya 1,50 ila 1,60 dolar civarında gelecek.

Bu içerik @finansman kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.