Analistler: Binance’deki Bu 4 Altcoin Sert Düşebilir!

Çeşitli kripto para birimi analistleri, Binance gibi büyük borsalarda işlem gören altcoin projelerine yönelik beklentilerini aktarıyor. Bu yazımızda Altcoin Sherpa ve Crypto Capo’nun yorumlarını paylaşacağız. İşte detaylar…

Crypto Capo Bitcoin ve 2 altcoin’i yorumladı

Yarım milyon Twitter takipçisi olan Crypto Capo Bitcoin’in (BTC) sıkışmak ve ardından “nükleer bombalanmak” üzere olduğunu tahmin ediyor. Düşüncesinin nedenlerini, BTC’nin yakında 16.000 doların altına düşebileceğini gösteren yeni bir grafikle açıklıyor. Analiste göre short pozisyonlar, özellikle 20.700-20.800 dolar olmak üzere üst karanlık bölgenin altında sert görünmekte. Çoğunluğun 19.000 dolarlık seviyeyi beklediğini söylerken, likiditenin 21.800-23.000 dolar arasında olacağını düşünmekte.  

Önde gelen akıllı sözleşme platformu Ethereum’a (ETH) bakıldığında, trader görünüşe göre aynı kaderin çoğunu öngörüyor. Kripto analistinin grafiğine göre, ETH’nin değerinin Ekim ve Kasım’a sert bir şekilde düşmeden önce bu ay biraz artacağını düşünüyor. ETH şu anda 1.532 dolardan işlem görüyorken Capo, Ethereum’un düzeltme bitmeden yaklaşık yüzde 58 düşerek 650 dolara düşebileceğini tahmin ediyor.

Capo daha sonra piyasa değerine göre en büyük beşinci kripto olan Binance Coin’e (BNB) bakıyor. Yine, tıpkı BTC ve ETH gibi, trader, herhangi bir geri dönüş belirtisinden önce BNB için dik ve ani bir düşüş öngörüyor. Capo’nun grafiği, Binance tokeninin değerinde potansiyel olarak yüzde 30’luk bir düşüşe işaret eden en az 193 dolara düştüğünü gösteriyor.

Altcoin Sherpa, ADA ve LDO için bunları bekliyor

Yaygın olarak takip edilen bir kripto traderı, Bitcoin (BTC) ve Cardano (ADA) için tahminini açıkladı. Ayrıca LDO’ya yönelik düşüş eğilimine işaret etti.  Altcoin Sherpa olarak bilinen takma adlı kripto analisti, 182,400 Twitter takipçisine, Lido Ethereum staking protokolünün arkasındaki merkezi olmayan otonom organizasyon (DAO) olan Lido DAO’nun (LDO) yerel tokeninin mevcut fiyatından yaklaşık %64 düşebileceğini söylüyor. Böylece 0.75 dolara düşüş öngörüyor.

Bu içerik @finansman kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.