Analistler Belirledi: Bitcoin Haftaya Bu Seviyeleri Görebilir!

Analistler Belirledi: Bitcoin Haftaya Bu Seviyeleri Görebilir!

Bitcoin (BTC), hafta sonu yatırımcılar arasında belirsizlikle başladığından bir gecede 38.000 doları tekrar test etti. Bazı balinalar ve küçük yatırımcılar, mevcut fiyatlarla BTC’de büyük oynamayı seçtiğinden, Bitcoin fiyat hareketi için kıyamet senaryoları odakta kalmaya devam ediyor. Mart 2021 seviyelerine dikkat çeken analistler, 3 günlük grafiğin Covid öneminin tekrarına işaret ettiğini söylüyor.

3 günlük Bitcoin grafiği haftalık için “öncü” olabilir

TradingView’den elde edilen veriler, 38.000 dolarlık desteği kırmaya yönelik birkaç girişimin ardından BTC/USD’nin 39.000 doları çevrelediğini gösteriyor. Bitcoin ayrıca jeopolitik gelişmeler sayesinde Cuma günü 40.000 doların üzerine kısa bir sıçrama gördü, ancak bu, önceki statükonun geri dönmesinden önce birkaç dakika sürdü.

3 günlük BTC mumları 200 MA’da dans ediyor

Twitter’dan Material Indicators, takipçilerini o gün uyardı: “3 Günlük BTC mumları, Covid çöküşünden bu yana ilk kez 200 MA ile flört ediyor” ve şu tweet ile ayrıntıları paylaştı:

Bu, haftalık mumun yapacağı şeyin bir habercisiyse, aşağıdaki satın alma fırsatından yararlanmak için yeterli nakdiniz olduğundan emin olun. Bu sıçrama hayatınızı değiştirebilir.

3 Day #BTC candles are flirting with the 200 MA for the first time since the Covid crash. If this is a precursor to what the Weekly candle is going to do, make sure you have enough powder to take advantage of the buying opportunity that follows. That bounce can change your life. pic.twitter.com/uz3yZadQ1v

Bu içerik @ekonomix kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.