Analist, Yükselecek 3 Altcoin ve Bitcoin Hedefini Duyurdu!

Analist, Yükselecek 3 Altcoin ve Bitcoin Hedefini Duyurdu!

Tanınan bir kripto analisti, Bitcoin ve 3 altcoin için kısa vadeli tahminlerini güncelliyor. Tahminlerin kesinlik bulundurmadığını unutmadan, Altcoin Sherpa’nın en son analizlerine bakalım.

Altcoin Sherpa, Bitcoin ve Ethereum için sıradaki seviyeleri belirledi

Popüler Twitter analisti Altcoin Sherpa, Bitcoin’in önemli bir direnci aşması durumunda pozitif ivmenin süreceğini söylüyor:

Bitcoin (BTC) daha da yakınlaşıyor… 24.000 doları kesin olarak aşıyoruz ve 20.000 dolarla takip ettiğimize inanıyorum.

Bitcoin fiyatı yazım sırasında 24.000 doların altında işlem görüyor. Altcoin Sherpa tarafından vurgulanan teknik işaretler ayrıca yukarı doğru bir hareketin meydana gelmek üzere olduğunu gösteriyor. Yine de, Sherpa BTC’nin potansiyel olarak ayı piyasasından düşük seviyelerine geri dönebileceği konusunda ihtiyatlı. Makro ortamı değerlendiren analist BTC için son durumu şöyle yorumluyor:

Mart ayının sonundan bu yana, dört saatlik grafik olası bir yükseliş majör gösteriyor.Üssel hareketli ortalamanın Mart ayından bu yana ilk yukarı yönlü geçişi.Yüksek zaman diliminde günlük grafikte düşüş.Bunun bir makro dönüş olduğunu düşünmüyorum ve 20.000 doların üzerine çıkacağından şüpheliyim.17.000 doların sonunda süpürüleceğine inanmaya devam ediyorum.

Analist seçtiği altcoin’leri ETH paritesinde değerlendiriyor

Sherpa’ya göre, Ethereum, muhtemelen diğer kripto para birimlerinden daha iyi performans göstermeye devam edecek. Analist, Solana’nın en popüler akıllı sözleşme platformuna karşı düşüş eğiliminde olduğunu göstermek için Ethereum (SOL/ETH) grafiğini sunuyor. Aşağıdaki grafiğe bakan analist şunları söylüyor:

Bu içerik @orhan kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.