Analist Tarih Verdi: Bitcoin Bu Korkutan Seviyeleri Görecek!

Analist Tarih Verdi: Bitcoin Bu Korkutan Seviyeleri Görecek!

Bitcoin (BTC) 35 bin doların altına sarktı ve oldukça zor günler geçiriyor. Kıdemli trader ve analist Tone Vays, lider kriptonun aşağı yönlü fiyat hareketinin ortasında Bitcoin satın almak için en iyi fırsatı beklediğini söylüyor.

“Bitcoin kesinlikle korkunç görünüyor”

Kriptoks.com haberlerinde görüşlerine yer verdiğimiz Tone Vays, yayınladığı yeni bir videoda, 121.000 YouTube abonesine, boğalar yakında plakayı almazsa, Bitcoin’in aşağı yönlü yörüngesine devam edeceğini ve psikolojik desteğini 30.000 dolardan alacağını belirtiyor. Analist, şunları söylüyor:

Bu ay bir ara bu üçgene geri dönmemiz gerekiyor. Aksi takdirde, bu gelecek. Bitcoin’in yolu bu. Umarım önümüzdeki ay olur ve belki 23.000 dolar civarında biter.

Analist, haftalık grafiğe bakıyor ve Bitcoin birden fazla düşüş sinyali verdiği için BTC’nin ‘kesinlikle korkunç’ göründüğünü söylüyor. Tone Vays, şu açıklamayı yapıyor:

Sorunlu olan yepyeni bir haftalık kapanış dip noktası oluşturma sürecindeyiz. Potansiyel olarak, bu yaklaşık bir yıl içinde, bir yıldan fazla bir süre içinde ikinci en düşük kapanış seviyesi olacak ve bu iyiye işaret değil. Bu bir boğa işareti değil.

Bu içerik @orhan kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.