Analist: SHIB ve Bu 4 Altcoin İçin Sert Düzeltme Geliyor!

Analist: SHIB ve Bu 4 Altcoin İçin Sert Düzeltme Geliyor!

Yatırımcılar, hangi altcoin’lere yatırım yapacakları konusunda bazı analistleri takip ediyor. Bu açıdan yakından takip edilen bir kripto stratejisti, en son yorumları aktarıyor. Yatırımcılara, son iki hafta içinde toplandıktan sonra SHIB dahil bazı altcoin’lerin düzeltici bir hareket için hazır göründüğünü söyleyen bir uyarı veriyor. İşte detaylar…

Analist, SHIB ve diğer coin’ler için düzeltme bekliyor

Anonim analist Cheds, 275.200 Twitter takipçisine meme coin Shiba Inu (SHIB), eşler arası ödeme protokolü Litecoin (LTC), Blockchain tabanlı oyun ekosistemi The Sandbox (SAND), merkezi olmayan borsa Uniswap (UNI) ve Blockchain ölçekleme çözümü Polygon (MATIC) üzerinde durduğunu söylüyor.  Cheds’e göre, kriptoda düşüş arayanlar veya düşüş eğiliminde olanlar, potansiyel geri çekilmeler için bu beş altcoin’i yakından izlemeli.

Cheds ayrıca, birçok altcoin’in piyasa yapısının Litecoin’in mevcut fiyat hareketine benzediğinin altını çiziyor. 13 Temmuz’dan bu yana yüzde 20’nin üzerinde toplandıktan sonra yükseliş tükenme belirtilerinin yanıp söndüğünü belirtiyor. LTC için analist, aşağıdaki ifadeleri kullanıyor:

LTC’nin dört saatlik [grafiği] ‘head and shoulders’ formasyonunun şekillenmesine işaret ediyor. Pazarın çoğunda, farklı zirvelere sahip üç ila dört itiş gerçekleşiyor. Çeşitli varyasyonlarla beraber, bu tür bir görünüme sahiptir.

Bu içerik @heisenberg kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.