Analist SHIB ve Bu 2 Altcoin İçin Destansı Tahminler Yaptı!

Analist SHIB ve Bu 2 Altcoin İçin Destansı Tahminler Yaptı!

Yaygın olarak takip edilen bir kripto analisti, Dogecoin (DOGE) rakibi Shiba Inu (SHIB) ve bir Ethereum (ETH) rakibinin bu piyasa döngüsü boyunca güçlü rallilere sahip olacağını söylüyor.

Analist, Shiba’nın (SHIB) sert yükselebileceğini söylüyor

Altcoin Sherpa lakaplı kripto analisti, 172.000 Twitter takipçisine, bir SHIB yığınında sımsıkı oturduğunu ve bir fiyat patlamasını beklediğini söylüyor. Sherpa’nın analizine göre, SHIB bir kama düzeninde işlem görüyor ve potansiyel bir kopuş için hazırlanıyor:

Hala çantamda SHIB var ve hala DCA [dolar-maliyet ortalaması] ve sadece ortalama alma planıyla ilerliyorum. Hala bu döngünün sonunda bunun zor olacağına inanıyorum. Yanlış olabilir ama bakalım.

Altcoin Sherpa, daha kripto piyasasının boğa döngüsünü bitirdiğini düşünen diğer analistlerin aksine, altcoin’lerin bir hamlesi daha olduğunu ve Bitcoin’in (BTC) nihayetinde istikrara kavuşacağını düşündüğünü söylüyor.

Altcoin Sherpa, NEAR’ın sıradaki ralliye öncülük edeceğini düşünüyor

Sherpa ayrıca merkezi olmayan uygulama platformu Near Protocol’ü (NEAR) araştırıyor. Analiste göre, piyasalar uyandığında NEAR en güçlü oyunculardan biri olacak:

Bu içerik @heisenberg kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.