Analist, Ralli Yapacak 2 Altcoin’i ve Olacakları Paylaştı!

Analist, Ralli Yapacak 2 Altcoin’i ve Olacakları Paylaştı!

Popüler kripto stratejisti Pentoshi, altcoin piyasalarının Ethereum (ETH) rakibi Terra (LUNA) için dalgalanmalar tahmin ederken erken toparlanma belirtileri gösterdiğini söylüyor. Ayrıca analist, piyasada olacakları anlatıyor. Kriptoks.com olarak, detayları sizler için derledik, birlikte konuyu inceleyelim…

Pentoshi altcoin piyasasında olacakları paylaştı!

Kripto analisti Pentoshi, 500.000 Twitter takipçisine, Bitcoin (BTC) hakimiyet tablosunda devam eden sıçramanın kripto piyasası için olumlu bir gelişme olduğunu söylüyor. Bitcoin hakimiyet endeksi, BTC’nin diğer kripto pazarlarına olan toplam piyasa değerini ölçer. 

Artan bir Bitcoin hakimiyeti, BTC’nin ya altcoinlerden daha hızlı büyüdüğünü ya da diğer kripto paraların BTC’den daha hızlı değer kaybettiğini gösteriyor. Pentoshi’ye göre, altcoinler önümüzdeki aylarda BTC’den daha hızlı değer kaybedecek, bu da aşırı spekülasyondan değer yatırımına doğru bir kaçış olduğunu gösteriyor. Analist konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Birçok insanın BTC dom’a inanmadığını biliyorum. Ve çok şey kaybetmemiş olanlar. ‘Sat ve uzaklaş’ çizgisine her vurduğunda, alternatifler zamanın %100’ünü bombaladı. Grafikteki notlara bakın. Piyasa, en kötü projeleri, yeni büyümek için derisini değiştiren bir yılanın tutması gibi tutuyor.

Analist, bu 2 altcoin’de sıçrama bekliyor!

Yazım sırasında Bitcoin’in piyasa değeri, toplam kripto piyasası değerlendirmesinin %41,9’unu oluşturuyor. Ethereum’a bakıldığında Pentoshi, düşüş trendini sürdürmeden önce ikinci en büyük kripto para birimi için bir ralli öngörüyor. Analist konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bu içerik @ekonomix kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.