Analist: Önümüzdeki 2-3 Günde Bitcoin Bu Seviyeleri Görebilir!

Analist: Önümüzdeki 2-3 Günde Bitcoin Bu Seviyeleri Görebilir!

Bitcoin (BTC), boğa piyasasında mı yoksa ayı piyasasında mı? Önümüzdeki 2 ile 3 gün içinde BTC fiyatından ne bekleyebilirsiniz?

“Bitcoin kısa bir sürede bu seviyelere gidebilir”

Yeni haftanın başında gerçekleşen büyük tasfiyelerle kripto alanında yeni bir katliam yaşandı. Bitcoin fiyatı, oldukça uzun bir süre 40.000 doların üzerinde sağlıklı bir şekilde konsolide edildikten sonra, sefil bir şekilde 39.000 doların altına düştü.

Kriptoks.com haberlerinde de yer verdiğimiz üzere Bitcoin fiyatı, bir yıl önce 2021’de aynı zamanda boğa koşusunun zirvesindeydi ve ATH’sini 694.000 dolarda kırdı. Ayrıca, %50’den fazla düşüşe rağmen, fiyat önümüzdeki 3 ayda bir canavar gibi yükselerek 70.000 dolara yakın yeni bir ATH’ye ulaştı. Bununla birlikte, o zamandan beri fiyat, şimdiye kadar taşınan kayda değer bir düşüş ve istikrarsızlığı sürdürdü. Varlık konsolidasyonda daha fazla zaman harcıyor ve bir ayı piyasasının geldiğine dair birçok spekülasyona neden oluyor.

Analist Matthew Hyland’ın belirttiği gibi, BTC fiyatı 75 gün boyunca azalan bir şekilde işlem gördü ve daha sonra son 83 gündür yatay olarak hareket etti. Ve bu nedenle analist Sahana Vibhute, 35.000 dolara yakın birkaç dik düşüşü içeren genişletilmiş konsolidasyonun, yaklaşan boğa koşusu için büyük endişeler yarattığını söylüyor.

Bu içerik @orhan kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.