Analist, Favori 2 Altcoin’ini ve Bitcoin Tahminini Paylaştı!

Analist, Favori 2 Altcoin’ini ve Bitcoin Tahminini Paylaştı!

Token Metrics’teki kıdemli bir analist, kripto piyasası zayıflarsa yükselebilecek favori 2 altcoin projesini paylaşıyor ve bir ‘en kötü durum senaryosunda’ Bitcoin’in (BTC) 20.000 dolara düşmesi durumunda ne yapılması gerektiğini açıklıyor.

Analist, düşüşün uzun vadede bir satın alma fırsatı olacağına inanıyor

Bitcoin şu anda yaklaşık 39.874 dolar için el değiştiriyor. Bu, 2022’nin en yüksek seviyesi (47.938 dolar) ile yılın en düşük seviyesi (33.503 dolar) arasında neredeyse tam olarak ortada. Bitcoin fiyatlarının geçen yıl dramatik bir şekilde düşmesiyle, dünyanın en büyük dijital varlığının bu seviyelerden hangisini ilk önce yeniden test edeceğini kimse bilmiyor. Buna, Token Metrics’te kıdemli bir piyasa analisti olan Bill Noble gibi kanıtlanmış kripto tahmincileri de dahil.

Kripto piyasası grafiklerini ve katalizörleri dikkatlice analiz ettikten sonra Bill Noble, Bitcoin’in sırasıyla 56.000 dolar ve 28.000 dolar olan mevcut boğa ve ayı fiyat hedefleri arasında orta noktada olduğunu söylüyor.

Yukarı yönlü senaryoda Bitcoin, yatırımcı duyarlılığını kıran ve yıl sonundan önce 56.000 dolara tırmanan yükselen faiz oranlarıyla ilgili endişeleri ortadan kaldırıyor. Ardından, 2023’te bir zaman, token sonunda 100.000 dolarlık çok beklenen dönüm noktasının ötesine geçiyor.

Analist, “Küresel finansal karın ağrısı sona erdiğinde, gelecek için nihai finansal yatırım olarak 2023’te kriptonun ortaya çıkacağını düşünüyorum” diyor. Daha az pembe olan senaryoda Nobel, Ukrayna’daki savaşın, 41 yıllık yüksek enflasyonun ve merkez bankalarının yaptığı bir politika hatasının kripto para birimlerini daha da fazla baskı altına aldığını belirtiyor.

Bu içerik @ekonomix kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.