Analist: Dogecoin, BTC ve ETH Bu Seviyelere Gidiyor!

Analist: Dogecoin, BTC ve ETH Bu Seviyelere Gidiyor!

Üst düzey bir kripto traderı, kripto para piyasaları zayıflık belirtileri gösterdiği için önde gelen dijital varlık Bitcoin (BTC), en iyi altcoin Ethereum (ETH) ve popüler meme token Dogecoin (DOGE) hakkındaki görüşünü güncelliyor. İşte detaylar…

Rekt Capital: Bitcoin’in haftayı bu seviyelerde kapatması gerekiyor

Analist Rekt Capital, 295.000 Twitter takipçisine Bitcoin’in yükseliş momentumunu sürdürmek için hafta kapanmadan önce yaklaşık 43.100 doların üzerinde kapanması durumunda önemli bir fiyat alanını, yani 50.000 doları kurtarması gerektiğini söylüyor. Ayrıca analiste göre  yazım sırasında 42.813 dolardan işlem gören BTC, haftalık zaman diliminde büyük bir geri dönüş modelinden çıktı ve şimdi önceki direncini destek için yeniden test ediyor. Analist, aşağıdaki ifadeleri kullanıyor:

Haftalık mum yaklaşık 43.100 doların üzerinde kapanırsa BTC, 50.000 doların yukarısına doğru daha da yükselebilir. BTC yükselen üçgeninden çıktı. Şimdi BTC, kırılmayı tam olarak doğrulamak amacıyla yükselen üçgen tepesini yeni destek olarak yeniden test etme sürecinde. Yeniden test ediliyor.

Ethereum yorumları ne yönde?

Yazım sırasında 3.253 dolardan el değiştiren Ethereum’a (ETH) gelince trader, en iyi altcoin’in aylık 3.440 dolarlık direnç seviyesini geçemedikten sonra 3.000 dolarlık alanı yeniden test edebileceğini söylüyor ve aşağıdaki ifadeleri kullanıyor:

ETH, mavi renkteki 3.440 dolarlık Aylık direnci reddetti. Bu nedenle, yaklaşık 3.000 dolarlık (siyah) bir yeniden ziyaret artık bir olasılık. Siyah bölgeye dalışta tekrar test edildiğinde fitillerin oluştuğunu tekrarlamakta fayda var. Bu nedenle, ETH siyaha düşerse, daha yüksek dipteki yeşile girebilir.

Bu içerik @orhan kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.